Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Protest głodowy przed Kancelarią Prezydenta RP

Przemiennie, pod Sejmem oraz innymi urzędami ma miejsce zgromadzenie publiczne mające na celu poruszenie parlamentarzystów do zmian w Konstytucji RP oraz innych przepisów. Celem jest też doprowadzenie do ukrócenia bezkarności ekipy Kaczyńskiego.

cały artykuł »

Wszystkie komentarze

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Wydawca portalu RaportNowaka nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiek z postów łamie regulamin, zawiadom nas o tym.

2006-09-25 08:44:16 Skandal
Panie Pośle! To jest niesamowity skandal, że przekręty ludzi związanych z Porozumieniem Centrum nie znalazły dotąd finału w sądzie. Jeszcze tylko nadzieja we wcześniejszych wyborach i zmianie władzy.

2006-09-08 19:24:14 JozefKomu
Komu wierzyc , komu wierzyc ???.

2006-09-08 15:53:35 RYNIO
KFACHU KLAMAL,
WIEZIENIA BYLY W KLEWKACH,
LEPPER MIAL RACJE ZE BYLI TAM TALIBOWIE

2006-09-07 18:00:13 Talibowie w Klewkach
Prezydent Kwaśniewski publicznie zaprzeczył, że w Polsce były tajne więzienia CIA. Teraz prezydent Bush przyznał się do istnienia tajnych więzień w Europie! Czy Aleksander Kwaśniewski znów okłamał naród?


O tajnych więzieniach wiedziała tylko mała grupka agentów wywiadu i 1-2 osoby najwyższe w państwie. No to możliwe, że wiedział Kwaśniewski i Miller. Może za tę przysługę Miller pojechał do USA i tam dostawał forsę pod pozorem jakichś analiz dla rządu amerykańskiego?

Wydawało się, że w dowód wdzięczności za wysłanie polskich żołnierzy do Iraku Amerykanie załatwią Kwaśniewskiemu wysoką posadę w NATO lub ONZ. Dlaczego Kwaśniewski jest nadal bezrobotny? Być może dlatego, że Amerykanie obawiali się skandalu, gdyby wyszło na jaw, że w Polsce były więzienia CIA, a prezydent Kwaśniewski kłamał.

Jeśli Kwaśniewski okłamał Polaków, powinien stanąć przed Trybunełem Stanu. Dziwne, że wicepremier Dorn wykazuje brak zainteresowania.

2006-09-07 00:34:01 » Ex posel nowak
To nie lipa, to jakość mediów. prosze sie jednak nie matrwić, ja ciągne dalej tą akcje, bedzie ona trwała az do pełnego sukcesu albo też do mojego, ku zadowloeniu PiS... konca.

Jezeli mowie "a" to mowie "z"! Najwyzej beda relacjonowały agonie ze szpitala.

Tymczasem pozdrwiam

2006-09-06 21:41:38 All
Szukalem szukalem i nie znalazlem nawet malej wzmianki o glodowce w mediach .
Kurcze to lipa jakas!

2006-09-05 06:07:03 Jozef
Kruk krukowi oka nie wykole !!!.Tak bylo ,jest i ....

2006-09-05 01:19:41 przejechany sędzia
Prokurator, który po pijanemu spowodował wypadek, może pracować dalej
piet2006-09-01, ostatnia aktualizacja 2006-09-01 21:57
Katowicki sąd uznał w piątek, że prokurator Zbigniew T., który jedenaście lat temu po pijanemu spowodował wypadek ze skutkiem śmiertelnym, może dalej pracować w zawodzie. - Przez ten czas awansował i dobrze wykonywał swoje obowiązki - argumentowali sędziowie

Gość: ad vocat 01.09.06, 23:31 + odpowiedz


Może teraz pan prokurator Twardowski rozjedzie po pijanemu jakiegoś sędziego.
Takiego jeszcze nie ma na swoim koncie, znanego pirata drogowego. A jak
rozjedzie sędziego to wystąpi do jego rodziny o odszkodowanie za zabrudzony
samochód. To będzie fajna sprawa - sędziowie na sali będą umierali z własne głupoty

2006-09-02 13:22:37 » ex posel nowak
I jeszcze jedno!

Mam kopie decyzji o umorzeniu sledztwa w sprawie POGROMU KIELECKIEGO. Będzie ona umoeszczona na tej stronie. Z tej decyzji wg. mnie wieje zgrozą błedynych wniosków, brakiem logiki, brakiem oceny wszystkich znanych aspektów oraz okolicznosci tego zajscia lub innych majacych związek z tymi wydarzeniami, w czasie zajsć jak i pozniejszych.

Pan prokurator nie zastosował kwalifikacji zabojstw, co zrobiły powojenne sądy, a zalozył, ze była to planowana eksterminacja żydowskiego narodu lub jego czesci, tj. art 118 kk. mowiacy o ludobujstwie

Pan prokurator uczynił to w sytuacji, gdy cała sytuacja miała charakter spontaniczny i wyjątkowo dynamiczny, nadto to z otoczonego domu, ze strony żydowskiej
(jakim prawem mieli oni bron) padły pierwsze strzały, ktore doprowadziły do smierci kilku zebranych przed budynkiem, a w środku postrzelono smiertelnie oficera WP, ktory udał się do srodka kamienicy. Gdzie zabezpieczenie śladów uzycia broni przez Zydów. To też byly zabójstwa, ktore badał prokurator Falkowski.
Jak można badac zabójstwo nie poczyniajac w zakresie uzycia broni zadnych ustalen. To samo dzialo sie panie Falkowski w kopalni "Wujek"

Pan prok. zapomniał tez ustalic lub umkneło to jego uwadze, ze miesiac pozniej zaginał bez wieści i w niewyjasnionych okolicznosciach zastępca WUBP - niejaki Greenbaum.W tym zakresie pan prok. winnien przeczytac inne publikacje IPN

Pan prokurator konstrujac usilnie teze o zaplanowanej eksterminacji narodu żydowskiego wywodził, ze wzieli w niej udział funkcjoriusze publiczni, a na czym budował zarzut ludobujstwa.

2006-09-02 13:14:11 » ex posel nowak
Brak wystarczającej interwencji przedstawiceli organów bezpieczenstwa panstwa oraz wojska nazwał nieudolnoscia owczesnej władzy, przy czym bardzo powierzchownie poruszył kwestie tego, ze absolutna wiekszość dysydentów w owczesnych Kielcach, w tej sprawie bylo Żydami. Brak ich działan nie mozna nazwac nieudolnoscia. Rozpaczliwie, zapwene na niby, szukano posiłków, przy czym na początku tłum był niewielki.
Badano dwa rodzaje prowokacji! NKWD oraz srodowisk syjonistycznych. Do pierwszej mają sie w IPN znajdowac dokumenty wykluczajace taka mozliowość. W tej drugiej proszono strone izraleską o potwierdzenie tej hipotezy. O ile pierwszej mozna dac wiare, to proba potwierdzenia drugiej hipotezy przy pomocy domniemanych sprawców zakrawa wg mnie na "paranoje urzednicza"
W tym samym domu, przy ul. Planty mieszkała żydowska, zapewne dobrze uzbrojona, ubecja. Jej sie nic nie stało. Dlaczego tak sie stało, tego prokurator nie chciał wyjasnic, podobnie jak nie stracił slowa, z jakego powodu, rzekomy kapuś UB, ps. PRZELOT, ojciec zaginionego polskiego dziecka, wg MO alkocholik, rozpowszechniał nieprawdziwe i niepotwierdzonie informacje.

I jeszcze jedno - tylko jednen funkcyjny zołnierz,odpowiedzialny za niedopełnienie obowiązków, dostał wyrok 1 roku pozbawienia wolnosci. I tu jest brak oceny prokuratorskiej

Luki, luki i jeszcze raz luki... typowie dla prokuratorskiej roboty obecnych czasów. Reszte wniosków pozostawiam czytelnikom lektury decyzji o umorzeniu śledztwa. Ja z mojej strony pisze o wznowienie sledztwa celem umorzenia go z innego powodu aniżeli podany. Teraz było to nie wykrycie sprawców
Wg mnie jednak wszystko wskazuje na prowokacje środowisk żydowskich, bowiem jest to hipoteza, ktorej nie da sie wykluczyć, przy czym oczywistym jest, ze do zbrodni zabójstw doszło.
PS. Pan prokurator nie zatrudnił nawet biegłych do oceny materiału dowodowego tj zdjec ofiar tego pogromu, pomimo ze pojawiły sie sygnały, ze paru niebosczyków prawdopodobnie dolozono

J

2006-09-02 10:40:19 » ex posel nowak
Prosze powiedziec, z czym sie pan nie zgadza, chetnie posłucham pana rad. Nie mam monopolu na poprawne działanie, aczkolwiek musze subjektywnie powiedziec, ze nie mam sobie nic do zarzucenia.

2006-09-01 21:42:17 o. Pacyfik
Otoz to Panie Posle,
wcale bym tego nie wykluczyl. Ale tak w ogole to nasza kochana Ojczyzna ma oczywiscie znacznie wieksze problemy niz pani Beger.
Choc oczywiscie nie ze wszystkim sie z Panem zgadzam to jednak szanuje Panska odwage i pasje w tropieniu i naswietlaniu wszelkich przejawow nieprawosci!
Pomyslnosci zycze!

2006-08-31 22:23:35 » ex posel nowak
Ja bym sie wcale nie zdziwil, gdyby jeszcze powiedzial, ze tą historyjke wymyśliła babcia- jak z kurwikami. Dla popularnosci

2006-08-31 21:38:51 o.p.
Przepraszam, ze troche zmienie temat, ale:

Biegły psycholog jest zdania, że dziewięcioletni wnuczek Renaty Beger zmyślił porwanie, do którego miało dojść w tamtym tygodniu. - informuje prasa.
Coz sie dziwic. Majac taka babcie od owsa moglo sie maluchowi w glowce pochrzanic, nieprawdaz?

Pozdrawiam!

2006-08-27 15:29:26 o. Pacyfik
Do PYTANIE:
Wydaje mi sie, iz nie warto zajmowac sie kims takim jak wacek. Czy ktokolwiek widziel normalnego komuniste??? Ci biedni ludzie ex definicione maja zle z glowa!
Pozdrawiam!

Do Szanownego Pana Posla:
zgodnie z prosba przeslalem Panu swoj adres elektroniczny. Jednak dotad nie otrzymalem zapytania. Byc moze moj adres nie dotarl; jesli tak to prosze o informacje na forum.
Pozdrawiam Pana!

2006-08-27 10:39:27 » ex posel nowak
prowadza dochodzenie o to, ze w jakiś zeznaniach w części formalnej podał nieprawdę co do pochodzenia. Iwo Bender zataił funkcje prezesa, Marcinkiewicz, to samo Magdalena Zawisza i klika innych osób, to samo - i co wyszło? Pisze się, ze nie brali kasy za zarząd i nie ma przestępstwa z art. 233 kk
Może i jestem ciut za odrobiną „dyktatury” – robieniem porządku twarda ręką, ale nie może być tak jak w okresie stalinizmu, swoich się kryje, a adwersarzy zwalcza wyrokami skorumpowanych sądów. Proszę się zapytać ex prezydenta Warszawy dlaczego nie doprowadził do rozwiązania umowy wieczystego użytkowania na kompleks po Expresie Wieczornym? Proszę się tez zapytać UKS kiedy zrobią kontrole w fundacjach Kaczynskiego?
Ja za wyjaśnienie tych kwestii oraz nadreprezentacji staroduchownych w polskiej polityce gotów jestem umrzeć z głodu przed pałacem prezydenckim. I jeszcze jedno - kto dał Kaczynskiemi-i jak duży mandat do robienia w Polsce dyktatury? Myślę, ze ta kwestia będzie niedługo dyskutowana i wtedy będzie pan być może ciekawym świadkiem na ta okoliczność.
Jeszcze jedno- jak chce sie zwalczać korupcje to wprowadza sie z prawdziwego zdarzenia ustawe antykorupcyjna. Ta obecna wg mnie to knot, podobnie uwaza NIK. Za zlożenie nieprawdziwego oświadczenia obecnie grozi niewiele lub prawie nic. To zagrozenie to art 233 kk z 3 latami, gdzie zawsze za pierwszym razen umarza sie ten czyn na zwnikmą szkodliwośc spoleczna czynu. Ten czyn podobnie jak falszywe zeznania wiiny byc zagrozone kara od min 5 lat do 15 (jak np w RFN). Ostatno otrzymałem umorzenie z prokuratury zawierajace informacje, ze w tej ustawie w zakresie nieodbierania lub nieanazlizwoania oswiadczenia jest luka prawna. Jalk sie buduje kuznie (CBA) to wczesniej trzeba kupić kleszcze Drogi Panie. Kaczynski załatwił sobie nie kleszcze a GUB PiS

2006-08-27 10:29:00 » ex posel nowak
Zmianę nazwisk niejaki Berman w 1945 argumentował czymś innym. Czy nie zna pan instrukcji CKŻ w tym zakresie? Nadto jak się ktoś chce asymilować przez zmianę nazwisk nie przyjmuje imion np. Joachim. Rezygnowano z niemeckobrzmiacych nazwisk ale dla zapewne identyfikacji przyjmowano niemieckobrzmiace imiona (vide Budzynski) lub wkładano do imiona zdublowana literę np. Mariolla czy Bożenna. Drogo panie trzeba trochę poczytać materiałów źródłowych z tamtych czasów

Nie czarujmy się, ze zmiana nazwisk miała na celu ukrycie prawdziwej ilości naszych starszych braci w wierze w okresie powojennym. Cytowałem na tej stronie pismo OKŻ w Gdańsku, gdzie pewien komisarz uważał, ze jeszcze nie czas na ujawnienie, a ci co się już ujawnili, to wcześniej zmienili nazwiska. Co do Piłsudskiego (1920) i LWP nad Oką, to dziwnym jest, ze pierwszym krokiem zawsze była zmiana nazwisk na masowa skalę. Ustawa brzmiała – „o uznaniu nazwisk przybranych w wojsku. To oznacza, że niekiedy już na wejściu ukrywano prawdzie pochodzenie” DLACZEGO?

Nie jest dla mnie problemem samym w sobie zmienianie nazwisk, ale motywem tego nie może być podstęp, a w tym wypadku w sposób ewidentny mamy do czynienia z takim działaniem.
Dalej. W sposób powszechnie znany wiedziałem o nadreprezentacji Żydów w strukturach państwa w okresie stalinizmu, i nie to roztrzepuje, ważniejszym jest to, że identyczna sytuacja występuje obecnie, w parlamencie, w obecnym rządzie, w administracji (funkcje) nie mówiąc o wymierzę sprawiedliwości.
A co do dyktatury, to mam pytanie. Jakimi to działaniami dotychczas (do końca 2005) roku wykazał się Kaczyński, żeby zrobić porządek? W wymiarze sprawiedliwości jest ok. 5 tys. niezlustrowanych. Czy utracenie lustracji wobec nich to ma być grunt do taka sytuacje? Pan wie, ze najlepiej rządzi się przez skorumpowanych i trzymanych za gardło sędziów i prokuratorów, którzy wobec swoich ukręcają śledztwa, a wobec ex prezydenta pod 11 latach prow

2006-08-27 04:45:20 Grześ - 3
Niewątpliwą rzeczą jest działalność żydowska w Czasach Stalinowskich , aż dziwne ,że była to dla Pana jakaś nowość. Czasy Gomułkowskie zmusiły część Żydów do emigracji (rok 68).
Zmiana nazwisk miała za zadanie asymilację naszych starszych braci w wierze w narodzie polskim.
Jakiekolwiek pretensję do Piłsudskiego w tym względzie uważam za conajmniej dziwną.

Z "innej beczki" :
Już rok temu pisałem , że chcę mieć w Polsce dyktaturę , demokracja na dzień dzisiejszy jakoś się nie sprawdziła.
Kaczyńscy dyktaturę metodami parlamentarnymi wprowadzają.
Jestem przeciwny nowej ustawie o samorządach , nie powinny być upartyjnione - ale jak dyktatura ma być , to trudno .
O tych nieruchomościach w al.Jerozolimskich itd już Panu kiedyś pisałem , ale chyba nie dotarło.

2006-08-27 01:15:44 pytanie
Do "wacka"
A może tobie potrzebna jest izolatka?
Czy masz ludziom do zaproponowania coś oprócz - karania i izolowania???
Czy wszyscy komuniści tak (trochę źle w głowie) mają???

2006-08-26 23:42:06 wacek
Panie, Was trzeba izolować! Zawsze byłem i będę komunistą! Te kundle z SLD, PO, PIS i reszty doczekają się tego, że zapewnimy im proces i adekwatne kary. Proletariusze wszystkich Krajów ŁĄczcie się! EX posłów kara także nie minie!

2006-08-26 23:22:22 » ex posel nowak
Ale powiedział pan ze zajmuje sie lub moge sie zając atysemickimi tematami. Podniesione tematy w zadnym kontekscie nie mają charakteru antysemickiego. Tu chodzi o nieprawidlowosci, ktorych dopuszczają sie nie wszyscy ale jedank polscy Żydzi. Długo nie chciałem uwierzyć, ba w ogóle nie dostzregałem tego tematu, nie chciałem wierzyć w jakieś tam przekazy, zazwyczaj bedacymi powtorzeniem plotek lub zasłyszeń, jedanakze wizyty w archiwach panstwowych otwarły mi oczy. Długo nie potrafiłem ustalić przyczyn bezkarnosci kieleckich prawników.
Okazało sie jednak w oaprciu o kwerendy, ze tymi co sie zajmuje mają jak jeden mąz pochodzenie żydowskie.
Głodowałem o sprawy mniej zasadnicz, ale teraz koniec tego protestu bedzie tylko wtedy, jak zobacze EFEKTY. To jest moj kraj i nie zgodze sie na to aby jacyś pogrobowcy komunizmu zydowskiego pochodzenia go zawłaszczali, do tego byli bezkarnii jak Kaczynski w sprawie Al Jerozlolimskich.
I jeszcze jedno - TO NIE JEST ODCHUDZANIE Z NADWAGI!
Tylko na tyle pana stac, na takie insyniacje. Na wiecej pana nie stać

Pozdrawiam

Spluwaczka i tak miała być

2006-08-26 22:51:48 Grześ - 3
Nie nazwałem Pana antysemitą.
Głodować nie muszę , bo nie mam nadwagi.
Pańską stronę czytuję od 15 miesięcy - jestem napewno rekordzistą .
Robione przez Pana literówki powodują to ,że tekst staje się często nieczytelny , przed rokiem zwracałem Panu na to uwagę.
Proponuję na tej stronie zdawać relację z efektów Pańskich protestów.
Jak mogę pisać swoje komentarze bezpośredniu do spluwaczki ? ("spluwaczka" - to mój pomysł).

2006-08-24 22:40:07 » ex posel nowak
Moez pan podac prywatnego maila i przesłac go na info@raportnowaka.pl Mam małe pytanie do Pana OP

2006-08-24 14:10:11 o.p.
Powodzenia Panie Posle!!!

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 5 i 3:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami