Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Prawa autorskie

Informacja dla prasy, portali, stron internetowych komercyjnych i niekomercyjnych, partii politycznych oraz tych osób, które używaja umieszczonych na tej stronie informacji.

Typ tekstu: Komunikaty
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2007-12-26 22:13:23
Czytano: 3682 razy

W związku z notorycznym naruszaniem praw autorskich podaje do informacji co następuje:

Publikacja może nastąpić - w przypadku:

-  Wydawnictw lub niekomercyjnych stron internetowych  -   po podaniu żródła oraz umieszczenia linku do strony żródłowej.  Na stronie www, na która następuje przekopiowanie tekstu ze strony www.raportnowaka.pl  może znajdować się maksimum 1/3 właściwego tekstu, następna część tekstu   może  być odczytana poprzez pozyskanie  go przez końcowego czytalnika ze strony żródłowej.

Nie zezwala się na kopiowanie i publikowanie bez uzyskania dodatkowej zgody wizerunku dokumentów będących integralną częścią kopiowaniego  tekstu, tj. załączników. W całości tekst-  bez załączników -  może zostać opublikowany  jedynie w wydawnictwie (forma papierowa)  o charakterze niekomercyjnym po  zaawizowaniu takiego zamiaru.

W takim przypadku   niezbędnym  jest  podanie  w sposób BARDZO wyrażny żrodła   poprzez umieszczenie adresu  strony www.raportnowaka.pl, a nie jedynie  - Zbigniew NOWAK

-  Wydawnictw lub komercyjnych  stron internetowych -   po skierowaniu zapytania o zgodę i jej uzyskaniu. Zgoda taka nie jest wymagana, o ile publikacja  na danej stronie www ukazuje się automatycznie wskutek czynności podejmowanych przez autora (grupy dyskusyjne)

-  Partie polityczne lub inne organizacje o takim charakterze nie mogą używać  informacji  umieszczonych na tej stronie  bez wyrażnego wskazania żródła oraz uzyskania zgody autora. Takie samo zastrzeżenie  dotyczy środków masowego, szczególnie  dotyczy to transmisji radiowej i telewizyjnej.

ZABRANIA   się  pozycjonowania  własnych  stron   nazwą  strony  www.raportnowaka.pl.

W przypadku stwierdzenia pozycjonowania stron, szczególnie nie związanych  w żaden sposób z treścią  niniejszej strony, dodatkowo w taki sposób, że na pozycjnowanej stronie  nie ukazuje się żadne odniesienie  do www.raportnowaka.pl, ustala się odszkodowanie w wysokości 1000 zł pl, płatne w 7 dni od wezwania. Okres do usunięcia  tego rodzaju naruszeń, bez zapowiedzianych konsekwencji -  wynosi 30 dni od dnia ogłoszenia tej informacji. Po upływie  wyznaczonego okresu płatność jest wymagalna i nieodwołalna.

Zastrzega się podjęcie kroków, zarówno natury cywilnej jak i karnej

Zbigniew NOWAK

 

 

Komentarze internautów

Brak jeszcze komentarzy do tej wiadomości.
Twój komentarz może być pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 4 i 3:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami