Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Lech Wałęsa konfidentem ?

Czy legendarny przywódca Solidarności współpracował z SB ? Czy TW "Bolek" naprawdę istniał ? Co sam Lech Wałęsa ma do powiedzenia o tej sprawie ? W załączeniu film.

Typ tekstu: Lustracja
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2006-07-17 01:36:28
Czytano: 6930 razy

Tu znajduje sie nigdy nie emitowany film o Lech Wałęsie. Zobacz go koniecznie do końca!

http://video.google.com/videoplay?docid=-5146871331576782926

Artykuł z Gazety Polskiej, który referuje film

Komentarze internautów

2008-02-20 21:58:23 POLAK MALY
Szanowny P Walesa w Pana interesie jest dotarcie do dokumentow i ludzi ktorzy wedlug Pana oczerniaja Panskie dobre imie.Obserwujac scene polityczna od 1990 roku i Panski w niej udzial bez tych dokumentow moge powiedziec Panu prosto w oczy ze sprzedal Pan robotnikow w momencie kiedy przyszla Panu do glowy mysl bycia kims wiecej niz przewodniczacym Solidarnosci.Nie trzeba byc wyksztalconym zeby zrozumiec jaka mial Pan szanse jako przewodniczacy Solidarnosci aby niedopuscic do tego co sie pozniej stalo w Polsce.Golym okiem widac ze do dnia dzisiejszego Polska rzadzi uklad okraglostolowy ktory z prawdziwa demokracja niema tak naprawde nic wspolnego.P Bogdan Borusewicz poraz kolejny jest marszalkiem Senatu a ze za kazdym razem z partii ktora jest u wladzy to juz inna sprawa.Panie byly Prezydencie pieniadze,slawa to jeszcze nie wszystko .liczy sie honor i dobre imie czlowieka .Wierze ze Spoleczenstwo Polskie potrzebuje czasu zeby pewne rzeczy zrozumiec .Na koniec powiem Panu tylko jedno gdyby moj syn po pijanemu spowodowal wypadek drogowy to postawilbym mu warunek albo nigdy wiecej tego samego nie zrobisz albo ja sam dopilnuje zebys za swoje czyny odpowiedzial przed sadem tak jak kaqzdy zwykly obywatel.Panska postawa w tej sprawie spwodowala ze pokazal Pan przyklad Polskiemu Spoleczenstwu ze inne sa prawa dla wybranych a ine dla zwyklych obywateli i z tego zarzutu nie obroni sie Pan nigdy ale nie przed tymi ktorzy cos Panu zarzucaja ale przed wlasnym sumieniem .Czlowiek uczciwy tak nie postepuje .Jesli moje slowa urazily Pana podaje swoje dane personalne na wypadek gdyby Pan zechcial dochodzic Swojego dobrego imienia w sadzie .Stefan Michal Dembowski 05 -120 Legionowo ul.Piaskowa 6 m 22 to jest adres w Polsce ,zapewniam ze przylece w razie potrzeby z U.S.A.Pozdrawiam tych wszystkich w Polsce dla ktorych honor to swieta sprawa .

2007-11-14 16:25:10 Danuta
Czemu tak się wszyscy boją powiedzieć prawdy? To dotyczy nie tylko Bolka. Wielu innych też. Czemu ludzie tacy jak Macierewicz i poseł Nowak mają urobioną opinię negatywną? Jak zażądać prawego traktowania prawego człowieka? Nie upadlać go i nie poniżać jak to robią z uczciwymi ludżmi. Kiedy naprawdę zwycięży prawość? Są przecież mądrzy ludzie, którzy zebrawszy się razem znajdą jakiś sposób. Chciałabym tego dożyć

2007-09-11 04:29:44 A.LeRoi/Rex
Czytalam wczoraj art. nt. L.Walesy (jego zyciorys: byly tam wiadomosci nt. jego pierwszej zony i dziecka; ale gdzie to bylo tego nie pamietam; moze ktos z Panstwa poda link i autora?
Znalazlam to pozno w nocy i jakos nie pamietam gdzie,
Toddles,
A.LeRoi/Rex, T.O.

2007-05-03 21:38:29 max
"I jeszcze jedno - dlaczego pan mowi nie było i nie ma oryginałow.
Skad ta pewność?"
W Polsce nie ma oryginałów, bo są w Moskwie.

2007-04-16 23:07:06 acc
To jest dziwne, że TVP nie chce wyemitować swojego programu. Sam materiał jest zrobiony bardzo profesjonalnie. To nie jest żadna kalumnia, rzucona na Wałęsę. Samo zachowanie Wałęsy udowadnia, że ma on coś na sumieniu. To jest TW Bolek, co go doprowadza do wściekłości. On reaguje bardzo emocjonalnie, a zarazem bardzo prymitywnie i te reakcje go kompromitują i demaskują. To jest racją i prawdą, że on wrócił pod skrzydła swoich towarzyszy. Przecież za wzorową służbę towarzysz Kieres go czyści. To jest nagroda dla Wałęsy - dbałeś o nas interes, teraz tobie folgujemy i możesz sobie w sądach poużywać. A to możesz sobie pojeździć w sądzie po Wyszkowskim, a to po innym działaczu, który z prawdą się tobie naraził. Lech Wałęsa to wstrętna parodia. Polska nie zasłużyła sonie na coś takiego.

2006-12-23 22:18:47 chmuraj1@wp.pl
BYL KONFIDENTEM ON I KACZORY I URABIAL MASY BY GO WYBRALI .KACZORY DORADZALY GEREMKI MAZOWIECKIE I INNE I SA ZYDAMI .TRZEBA ICH WYEKSPORTOWAC.

2006-11-23 13:46:42 » ex posel nowak
Panie Prezydencie. Falszowanie dokumentacji SB jest teraz zbrodnia komunistyczną, prosze zlozyć zawiadomienie.Ja po zakonczeniu tego postępowania przeczytam akta

2006-11-23 13:19:21 » iex posel nowak
Panie Prezydencie.
Mam rozwiazanie, prosze wyrazic zgode na wglad do całosci akt IPN dot. pana osoby.

Nie jestem czerwonym, jestem byłym stocznowcem, pracujacym w Komunie Paryskiej. W roku 1983 otzymałem od rzadu RFN azyl polityczny, nadto było to 10 grudnia 1983 roku.
Nie mam nic do Pana za okres 1983, ale udowdnic moze mi pan w taki sposob, ze poakze pan całosc dokumetów. Prosze tez podać, kogo pan upowaznił do rozmow z SB, tj. to o czym pan wspominał w wypowiedziach miedialnych dot. Kuronia

Na sądy i IPN prosze sie nie powolywać, bo wyroki w tej sprawie nie są dla mnie wązace- oczywoscie jezeli chodzi o ocene

I jeszcze jedno - dlaczego pan mowi nie było i nie ma oryginałow.
Skad ta pewność?

2006-11-23 12:26:45 Lech
Jeszcze raz powtarzam wszystkie te materiały , które publikujecie są fałszywkami .Nigdy nie było oryginałów , tylko ksero z ksero .Możecie sprawdzić .Nie byłem i nie jestem odnotowany w dzienniku rejestracji TW .Nie było i nie ma na moje nazwisko Karty –E 14 Nie było i nie ma żadnego dokumentu kompromitującego mnie [donosu ] z moim podpisem .Jest natomiast oryginalny papier z 1971r że nie dałem się z werbować .Macie też inne dowody nawet sadowe że te Wasze wszystkie materiały znane były sadowi i są podrobione .Na tych sfabrykowanych materiałach przekonano kilku ludzi i powstał nawet film Plusy dodatnie ..Film ten jest paszkwilem , oszustwem , pomówieniem .Jak ja mam udowodnić swoją niewinność wyczerpałem wszystkie możliwości formalne .Jest wyrok Sądu Lustracyjnego jest dokument JPN o moim statusie pokrzywdzonego i też ,jak wyrok na Wyszkowskim w sprawie karnej za pomawianie ,co jeszcze mogę zrobić nie wiem .L Wałęsa .

2006-11-23 12:23:57 Lech
To wszystko kłamstwa L Wałęsa

2006-11-03 12:46:21 Andrzej AZ
Obaleniem rzadu Olszewskiego pokazal kim naprawde jest.Caly czas broni bezpieke.

2006-09-11 20:59:13 ak47
Purpuraci wraz z KCPZPR wysuneli swego człowieka Walentynowicz była za mądra .
Kler potrzebował idola a KC człowieka w srodku ,by wiedziec co ludzie mysla?.Są jego dosie w @WSI

2006-09-10 18:31:10 » ex posel nowak
Pan to chyba nie potrafi czytac tekstów ze zrozumieniem?

2006-09-10 18:05:35 Roc
Straszne bzdury. Papież też był agentem według was??? Szlag człowieka trafić może.

2006-07-21 10:26:27 » ex posel nowak
problem w tym, ze takie sytuacje mają miejsce w stosunku do innych osoob, nadto, to co zrobił lub nie zrobil Wałesa skutkuje po dzień dzisejszy. Dlatego trzeba przeciąc tego wrzoda. Lepsza gorzka prawda niz tzw w tym przypadku dobro kraju. Zreszta, co przyniosły nam te zaprogramnowane zmiany?
Wg EuroStatu 6 mln Polaków zyje na grancy biologicznego minimum

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 4 i 2:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami