Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Sędzia NSA agentem SB

Jak wynika z dokumentów IPN Jan Grabowski, profesor prawa i sędzia Naczelnego Sądu Administracyjnego był Tajnym Współpracownikiem bezpieki pseudonim „Wisz”.

Typ tekstu: Lustracja
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2009-05-25 21:00:28
Czytano: 3899 razy

Profesor J. Grabowski jest kierownikiem Katedry Publicznego Prawa Gospodarczego na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego, uczy też studentów w prywatnej uczelni – Górnośląskiej Wyższej Szkole Handlowej w Katowicach. Jego profesjonalizm został doceniony – Grabowski wspiął się na szczyt kariery naukowej i zawodowej. Tytuł profesora zwyczajnego uzyskał w 1997 roku, orzeka też od kilku lat  w Izbie Gospodarczej Naczelnego Sądu Administracyjnego w Warszawie.

wiecej na:

http://szymbor.blox.pl/2007/09/Jan-Grabowski-czyli-TW-Wisz.html

W sprawie zostanie złożone zawiadomienie z art. 231 kk przeciwko Rzecznikowi Ineresu Publicznego o niedoełnienie obowiązków słuzbowych.Wątpliwości lustracyjne istnieją również wobec sedziego SO w Koszalinie. W tej sprawie został skierowany przez odziałowego prokuratora lustracyjnego w Szczecinie do wydziału karnego SO w Koszalinie odpowiedni wniosek. Sedziowie nie chcą prowadzic  tej sprawy i składają wnioski o wyłaczenie.

Wniosku do SO w Szczecinie doczekał się też prezes Wojskowego Sądu Rejonowego w Poznaniu, sędzia K.

Zbigniew NOWAK

Zbigniew NOWAK

Komentarze internautów

2009-06-18 08:30:30 Bohdan
A pan,Panie Posle jakiego jest pochodzenia ???
czy pan tez z NASZYCH ?tak z reka na sercu do piatego pokolenia ??????

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 4 i 3:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami