Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Ujawnicie wasze żydowskie nazwiska i pochodzenie!

Duża część polityków, tych z Prawa i Sprawiedliwości oraz Platformy Obywatleskiej, ma korzenie żydowskie oraz zmienione nazwiska. Publikacja ta jest listem otwartym wzywajacych posłów do ich ujawnienia

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2006-07-20 20:27:27
Czytano: 6342 razy

List otwarty do:
Prezydenta RP - Lecha Kaczyńskiego
Parlamentarzystów RP


Szanowny Panie Prezydencie, Szanowni  Państwo Parlamentarzyści!

Przeprowadzona  w ostatnim czasie kwerenda w archiwach, innych zasobach archiwalnych, analiza różnych publikacji, oraz  innych dostępnych dokumentów wykazały, że bardzo wielu z Was, podobnie jak Prezydent RP, oraz jego brat premier, są wprawdzie  obywatelami Rzeczpospolitej, jednakże, co należy z przykrością stwierdzić, wstydzicie się swoich rodowych nazwisk, nazwisk pochodzenia żydowskiego. Czy jesteście "Pełniącymi Obowiązki Polakami"?

Zobacz jak zmieniano nazwiska

Nazwiska te były zmieniane w różnym czasie, przeważnie jednak po II wojnie światowej, kiedy towarzysz Berman wezwał, Was, polskich żydów, ocalałych z  pożogi wojennej lub  tych repatriowanych,  do przyjmowania polsko brzmiących nazwisk  w celu ukrycia żydowskiego rodowodu.

Nie jest  trudnym do ustalenia, kto z Was ma zmienione nazwisko. Zmiana nazwiska wprawdzie zawsze jest dopuszczalna i akceptowalna, ale masowa zmiana nazwisk, zanim się zasymilowało, wskazuje na podstęp w działaniu, a wg mnie, niekiedy może sprowadzać się do niecnych zamiarów wobec gospodarza, w tym przypadku Rzeczpospolitej.

Podobna sytuacja  ma miejsce w przypadku masowego uznania się za katolików, spoczywających następnie na cmentarzach katolickich. I w tym przypadku  każdemu jest dane zmienić wiarę,  trudno jednak uznać, że zmiana wiary miała podłoże religijne.

Można wprost stwierdzić, że wiele z dokumentów tożsamości nie  jest prawdziwych, podobnie jak nie są prawdziwe kwestionariusze repatriacyjne, gdzie   nawet ci Żydzi,  którzy przed okupantem uciekli na tereny dawnej ZSRR, po tym jak powrócili, prawie zawsze albo zawsze wpisywali obywatelstwo polskie, narodowość polską. Taka sytuacja to potężne kłamstwo statystyczne.

Nie jest ani  prawdą ani nie jest też to możliwe aby w Polsce pozostało  w 1945 roku jedynie 100 tyś obywateli polskich narodowości żydowskiej. Spis z 1921 roku mówił o liczbie 2.2 mln, zaś spis z 1931, już o liczbie 3.3 mln. To oznacza, że w roku 1939 liczba obywateli polskich, wyznania mojżeszowego  mogła wynosić około 4 mln. Wszystko wskazuje na to, że ta liczba jest mocno niedoszacowana. (patrz tekst "Heraldyk opowiada") W danych MSZ podanych przez ministra Bartoszewskiego,  w czasie działań wojennych miało stracić życie około   3 mln polskich żydów. To oznacza, że  różnica wynosiła nie 80 tyś,  jak podają oficjalne źródła, a co najemnej milion. Do tego trzeba doliczyć repatriantów, którzy podawali się za obywateli Polski. Tych liczb nie zmienią nawet  kolejne fale emigracji do Izraela. Podawanie  liczby 200 tyś, to potworne kłamstwo stalinowskie. Podobnie jak to, że dziś w Polsce  żyje  jedynie 15 tyś osób narodowości żydowskiej. Dlaczego podaje się takie dane? Jakie były tego intencje? Całe to przedsięwzięcie było możliwe, dzięki masowej migracji ludności (były tzw. miejca etapowe, gdzie otrzymywało się tozsamość i dokumenty) w ramach powojennej repatriacji i metodom stosowanym przez ówczesne władze, zdominowane przez nacjonalistów żydowskich zarazem oprawców stalinowskich.


Zaznaczam, że  nie jest  moja intencją oznaczanie obywateli RP narodowości żydowskiej  poprzez wytykanie im pochodzenia, ale problemem dla obecnej Polski  są różnej maści  "polscy politycy", co do których  istnieją dowody wprost wskazujące na   to,  że są narodowości żydowskiej, do czego się nie przyznają. Niestety, są oni w znakomitej większości.

W ten sposób polski Sejm pozostaje polskim parlamentem tylko z nazwy.  I jeszcze raz zadaje pytanie - dlaczego tak się dzieje? W USA polityk, senator, kongresman czy prezydent nie zatajają swojej narodowości. Z przykrością muszę też  powiedzieć, że wiele z tzw. "przekrętów" prywatyzacyjnych  dokonały osoby narodowości żydowskiej. Przykład? Proszę przeanalizować prywatyzacje w Pińczowie. Moja odpowiedz brzmi - każdą prywatyzacja w  tym mieście   dotknięta jest  działaniem naszych braci starszych w wierze. Np. - PZKB, Karp & Saromonowicz, z domu Lewandowska, ur. w Nowej Soli. Są też takie nazwiska jak mec. Jan Kamiński, stary lwowski prawnik.

To się nazywa kontrolowana wysprzedaż poprzez masę upadłości majątku Polski i budowanie kapitału do następnych interesów.

Nie można też zapomnieć o wymiarze sprawiedliwości. W tych strukturach, np. w palestrze, prokuraturze czy sądach,  udział osób narodowości żydowskiej  jest obecnie większy niż po wojnie, w  tym w szczególności  w takich instytucjach jak MBP.  To, że korporacja

1 2 3

Komentarze internautów

2012-12-02 02:32:45 Józef
Czy z czterdziestomilonowego społeczęństwa nie można wybrać do władz centralnych i terenowych ludzi wykształconych, madrych o polskich korzeniach.
Zydzi potrzebni są do zasiedlania nowych budowanych osiedli na wzgórzan Golan.

2010-02-10 12:06:04 władysław KOWALSKI
Pani KRYSTYNO myli Pani pojęcia tu nie chodzi o wroga jako takiego a o szkodnika dla naszego kraju .A jeśli chodzi o annę schatt to odrazu widac kto to pisze chciałbym dożyc czasów gdy takie anny znajdą się w swoim kraju .A pozatym żydzi niczego się od NIEMCÓW nie nauczyli no może jdnego wiedzą jak mordowac NARÓD ARABSKI W strefie GAZY.

2009-12-03 15:00:56 Fuhrer
Dla p. Wiktorii..... to w jaki sposób pani reaguje to typowa obrona żydowska... najlepszą obroną jest atak. To nie faszyzm tylko zdrowy rozsądek. Brawo dla p. Nowaka. Wystarczy umieć logicznie myśleć i wyciągać wnioski. Całym krajem rządzą żydzi, dlatego nigdy nie będzie w tym kraju dobrze. Żyd patrzy na siebie, nie na społeczeństwo. Nie uważam, że wszystko co zrobił było dobre, ale A. Hitler miał wiele racji. Nigdy żyd nie zrozumie, że bogaty kraj to bogate społeczeństwo, liczą się tylko jego interesy. Wystarczy przypomnieć o tym,żeby zabrać pieniądze biednym studentom, tylko po to, żeby było więcej debili w tym kraju, których latwiej będzie można kierować. Pozdrawiam

2009-02-21 15:25:19 damian
POLITYCY W RZADZIE POLSKIM POCHODZENIA ZYDOWSKIEGO POWINNI BYC ZDEMASKOWANI PUBLICZNIE I ODSUNIECI Z RZADOWYCH STANOWISK DLA DOBRA NARODU POLSKIEGO

2008-11-30 11:16:00 marek
Co tu dużo gadać.MEDIA I BANKI w 90% naleza do zydow.O tym,kto ma rządzić w Polsce decydują media i pieniądze.Do prawdziwych nazwisk zydzi nie muszą powracac.ONI i tak decydują o wszystkim.Posuwają się przy tym do kłamstw i oszczerstw,aby otumanic naiwnych Polakow...

2007-11-20 23:38:47 dd
PKO BP - AARON BUCHOLZ czyli Leszek Balcerowicz - nie wspomne o Dornie czy Gronkiewiz walz a także kilkudziesięciu innych

2007-08-20 13:34:12 » ex posel nowak
Zapewniam, ze sprawe pogromu kieleckiego jeszcze sie wyjasni. Teraz prokurator z normalnych zabojstw, do ktorych doszlo, nikt nie kwestjonuje, jednak nadal w tej sprawie chowa sie dokumenty. Odkrylem, ze zastepca szefa UB w Kielcach, nie zginal bez wiesci jak podaja publikacje IPN, a zmienil nazwisko na Sierocinsnski i pracowal nadal dla UB na Slasku. Ciekawa sprawa wylania sie w stosunku do szefa UB w Krakowie, co do ktorego jest podejrzenie o taka sama prowokacje ja w Kielcach. Byl to lodzki Zydz, urodzony w 1916 roku. Dzis dziennkarze maja dostep do archiwow i mysle, ze mozna cos w tych sprawach wyjasnic.
Jeszcze jedno. Sledztwo w sprawie eksterminacji Zydow w Gettcie Lodzkim wszczeto dopiero w 1967 roku, zas prokurator Kopydlowski z IPN Lodz, nie potrafil powiedziec, jak sie zakczylo ic zy wogole sie zakonczylo. Dokumentacja poniemecka Getta wskazjuje na to, ze gneli w nim jedynie, biedni, bezrobotni, bez zawodu i zawsze z mojzszwi. Nie bylo wsrod nich zadnych ewangielkow, co moze swaidczyc o tym, ze eksterminacji braci Zydow dopuscili sie shaskalizowani Zydzi, ktorzy nie cierpia swojch wschodnich braci

2007-08-20 12:54:57 Zdzisław
CD
polskich oficerów i inteligencji (NKWD – tajna policja kierowana przez żydów), zaczęli przygotowywać się do objęcia rządów w przyszłej Polsce. Powstał Związek Patriotów Polskich w ZSRR, w skład którego wchodzili prawie sami żydzi. Przygotowywano kadry nowych właścicieli Polski. Po tzw., „wyzwoleniu” zaczęła się nowa tragedia Narodu Polskiego. Zapełniły się więzienia. Świat wiwatował, ciesząc się z zakończenia II wojny światowej, a w Polsce zaczął się nowy terror. Nowa „ludowa” – żydowska władza postanowiła wymordować wszystkich potencjalnych przywódców Narodu oraz resztki inteligencji. Powstało żydowskie UB, z całą armią zwyrodniałych żydów, takich jak: Różański, Radkiewicz, Światło. Pomagała im armia prokuratorów, sędziów, adwokatów i komendantów Zakładów Karnych. Dziś przybłęda żydowska Drawicz woła: „nie będziemy nikogo rozliczać za przeszłość, musimy postępować po chrześcijańsku”. Ciekawe, że w latach terroru, tacy Drawicze nie chcieli postępować po chrześcijańsku. Dziś kryją i stają w obronie swoich pobratymców, zbrodniarzy, sami udając niewinne baranki.

Żydzi zrobili miejsce dla swoich: Bermanów, Radkiewiczów, Różańskich, Światłów, Szyrów, Minców, Michników – Szechterów, Bratkowskich i tysięcy innych. Zaczął się terror tzw., „stalinowski”, dokonywany rękami żydów i ich agentów. Rabowano kraj. Z biegiem lat, na Zachód, docierało coraz więcej wiadomości o terrorze żydowskim w Polsce. Żydzi, widząc, że sprawa może stać się bardzo głośna, dokonują prowokacji w Kielcach. Bojówki żydowskie, zmontowane z różnej maści agentów, napadły na domy żydowskie, robiąc wielki popłoch. Prasa żydowska tylko na to czekała. Cały świat dowiedział się, że to Polacy prześladują żydów. Są to stare metody, przez żydostwo wielokrotnie wypróbowane.

2007-08-20 12:50:13 Zdzisław
Tragedia, która spadła na Polskę w 1989 roku w postaci “okrągłego stołu”, wolnych wyborów i rządu Mazowieckiego nie została jeszcze przez większość Narodu zrozumiana. Wszyscy się cieszyli, że komuna upadła. Polacy nie zdawali sobie sprawy z komedii w którą zostali uwikłani w sposób z góry zaplanowany. Ta komedia może się zakończyć tragicznie dla Narodu Polskiego, tragicznie na dziesiątki, a może nawet na setki lat. Komuna upadła, bo taka decyzja zapadła w Nowym Jorku, w gabinecie Rockefellera przy współudziale tajnej żydo-masońskiej loży B’nei B’rith. Komunę, która była skompromitowana do cna, postanowiono zastąpić nowym szyldem. „Nasi” ludzie zostaną na swoich stanowiskach. Żyd Rakowski pomaga wykończyć partię, a całe legiony żydów, dotąd partyjnych, przeszły do opozycji i jako działacze katoliccy „Solidarności” dogadali się przy „okrągłym stole” ze swoimi wrogami rządu.
Najpierw tajne rozmowy ze sobą, tajny podział ról, a potem komedia dla nieświadomego Narodu.
Żydzi, wykorzystując naiwność Polaków i przy ich pomocy, opanowali obecnie całkowicie wszystkie najważniejsze dziedziny życia w Polsce.

Tragedia Polakow zaczęła się za rządów Sasów, którzy w sposób zorganizowany przez, niszczyli naszą kulturę i obyczaje. Pod nich haniebnym zachowaniem, mason, król Stanisław August Poniatowski oddał Polskę masonerii w dzierżawę. Jak to się dla niego i dla Polaków skończyło, to dobrze już wiemy. Kulisy dwudziestolecia dziejów Polski wskrzeszonej, wyraźnie wskazują, że masoneria ponownie zwyciężyła.
Symbolem zwycięstwa masonerii było usunięcie z korony Krzyża i włożenie gwiazdek masońskich na skrzydła Orła Białego. Po drugiej wojnie światowej korona spadła, ale gwiazdki masońskie pozostały. Pozostały również stare układy żydów amerykańskich z żydami rosyjskimi i polskimi, a owocem tych układów była Jałta.
Żydzi po wymordowaniu w Katyniu i innych miejscach zagłady polski

2007-08-20 12:33:30 Wojciech
Jak najbardziej ja jako Polak mam prawo wiedzieć jak naprawdę nazywają się ludzie, którzy mają współrzadzic naszym krajem.
Tylko osoby z nieczystym sumieniem boja się ujawnienia prawdy o sobie. A zydzi od razu krzycza, że to antysemityzm mimo że stanowią tylko 8 procent z narodów semickich.

2007-07-16 14:06:35 » ex posel nowak
Chyba nie czytały Panie konstytuci RP. Tam jest napisane, ze dyskrymiancja rasowa jest niedopsuzczalna, a ta przy obsadzaniu urzedów stosuje PiS ioraz czesto inne urrpowania np LID.
Niech Panie to obala a bedziemy dyskutowac. Ja moge to udokumentowac. Poki co uzywacie Panie frazesów. Radze tez nie insynułowac mi faszyzmyu, bo za tym ruchem stali tez Zydzi. Jednym z takich np Erich von dem Bach Zelewski

Jak na razie w Biurze C MS tj teraz obecnie w IPN jest kartoteka osob pochodzenia zydowskiego wspoplracujacyh z okupantem.
Dalej, PiS nie chce uajwnaic jakiej narodowosci był tajny agent SB, ale w ustawie o CBA wpisano, ze ten urzad ma prawo badać pochodzenie, poglady polityczne nawykii seksulane itd.
Moze coś na ten temat

2007-07-15 23:22:35 Krystyna
Zaraża Pan swoją manią prześladowczą nieodporne umysły. To podłe . Potem przyjdzie kolej na inne narodowości np. ślązaków z pochodzeniem, ukraińców, bialorusinów czy tak ? Trzeba znaleźć wroga- no to go Pan podaje na tacy.

2007-07-15 20:38:53 Wiktoria
Panie Nowak (tytulowanie pana poslem nie przechodzi mi przez klawiature) jest pan pelnym nienawisci faszysta, ktorego nalezaloby odizolowac od reszty spoleczenstwa. MAm nadzieje, ze doczekam czasow, kiedy takich osobnikow jak pan bedzie sie w Polsce wsadzac za kraty za sianie faszystowskiej propagandy.
Anna Schatt

2006-08-30 02:19:48 » ex posel nowak
I to były negocjacje. To była kolaborcja z komunistami mająca na celu przejcie władzy przy obsadzeniu stanowisk przez okreslone osoby. Czy nie była to kolejna Targowica?

Ciekawym jest to, ze rozmowy prowadzono pod przkryciem rozmow ostrzegawczych i przesłuchań. Kolejne osoby z ktorym uprawiano taka fikcje sa znane

2006-08-29 21:55:13 Kuroń i SB
Wałęsa powiedział, że Kuroń przez 4 lata prowadził negocjacje z SB... Takie pierdoły to można opowiadać na imieninach cioci, mając dwa promile we krwi...
Płk Lesiak potwierdził w telewizji oczywistą prawdę, że oficer SB nie miał żadnych uprawnień do negocjacji.
W zamian za te rozmowy Kuroń miał zagwarantowane: 1. będzie głównym doradcą Wałęsy, 2. dobierze skład okrągłego stołu. Postawiono mu natomiast warunek, że niektóre tematy wyelimuje z obrad okrągłego stołu...
I teraz już wiadomo, dlaczego do władzy doszli: Mazowiecki, Bartoszewski, Michnik, Modzelewski. Kuroń został nagrodzony stanowiskiem ministra.

zobacz wszystkie (81) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 1 i 0:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami