Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Nowak idzie do wiezienia... przyczyny i powody

Dnia 30 kwietnia br. mam się stawić do odbycia kary 45 dni wiezienia. Wyrok przewidywał karę pieniężną ale ja chce iść w IV RP „siedzieć”. Będzie to protest głodowy przeciwko obecnym rządom. Temu co ci ludzie robią.

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2008-04-28 09:59:36
Czytano: 9201 razy

Cdn dziś. Póki co...

infrmuje, że na drugiej stronie dodano dodatkowy tekst

Na początek... wyrok dotyczy art 238 kk, to jest zawiadomienia policji w Pińczowie o  (wg policji w Pińczowie i prokuratury w Kielcach)  nie popełnionym przestępstwie. Zawiadomienie mówiło, że jest osoba, która twierdzi, iż dała policjantom łapówke.

Policjanci z Pińczowa doszli do wniosku, iż żaden z nich oraz innych policjantów nie wziął w łapę.

Postępowanie w sprawie łapówki prowadziła sama wobec siebie policja w Pińczowie, prowadziała bo funkcjonariuszom tej komendy nie przyszło do głowy, iż nie prowadzi się postępowań wobec siebie samych.

Sprawa odbiła się dużym echem w Sejmie IV kadencji to  bowiem w trakcie kiedy byłem posłem  miałem uchylany immunitet formalny ( zniesienie nietykalności ) celem doprowadzenia mnie  na rozprawę w SR w Pińczowie. Powodem takiego zachowania z mojej strony  było uporczywe odmawianie  mi przez sąd prawa do weryfikacji przez innych psychiatrów niż kieleccy  sporządzonej  przez kumpli Długosza i spółki opinii pscyhiatrycznej. Informuje, że SR po wystąpieniu sejmowym zgodził się na ponowne badanie przez ZPS w Towrkach, w wyniku którego opinia została na moja korzyść sprostowana.

Całość mechanizmu fałszywego oskarżania nakreciła przeciwko mnie prokuratura rejonowa w Kielcach, a stało sie to z nadania Agnieszki Szufel Fugurskiej, adwokatki, syndyka OSM w Pińczowie, zarazem córki dziekana ORA w Kielcach. Wstępnie miałem 20 zarzutów,  umorzeniu przez PO w Tarnobrzegu tych z nadania syndyka, został się jedynie ten dotyczacy policjatów. "Nie wypdało umorzyć wszystkich".

Pobyt w zakładzie karnym,  jako więznia sumienia będzie związany z nieprzyjmowaniem pokarmów oraz płynów. 45 dni  bez jedzenia  da się przetrzymać, zarówno w ocenie subjektywnej jak i z punktu widzenia medycyny, dlatego będzie eskalacja... nie przyjmowanie płynów.

Dla Kraju, dla Polski, za naprawę mojej Ojczyzny, można nawet umrzeć, umrzeć za to, że nie możemy sobie poradzić z przestepcami w togach, za  to, iż zarówno politycy jak i sędziowie nie chcą robić nic w kierunku przywrócenia normalności, że w Polsce w XXI wieku umierają śmiercią głodową  w polskich aresztach obcokrajowcy, bo  funkcjonariusze SW  nie potrafią zauważyć, iż umiera im człowiek, że polska policja i Sejm RP nie widział potrzeby rzeczowej oceny tego co mowili do nich Olewnikowie, za to że wszyscy funkcjonariusze  komisariatu policji w Drobinie  zostali zatrzymani przez BSW.

W końcu, za to, ze na antenie TVN 24 mędrccy  Bugaj i Śpiewak twierdzą, że chory jest system, że państwo jest niewydolne, że państwo nie fukcjonuje, a dziennikarze tej telewizji nagle twierdzą, iż nikt  z posłów na Sejm  nie wsłuchuje się w głos wyborców, zapominając, iż dobrze wiedzą,   że był taki Nowak w Sejmie IV kadencji, który chciał,  robił i  zrobił w tym zakresie wiele... że to własnie  to TVN najbardziej próbował, nie wnikając, ba nie chcąc  wnikać w meritum, zarazem  ośmieszając mój owczesny protest.

Sejm RP musi wprowadzić do KK przepisy penealizujace prześladownie polityczne,  karno-procesowe, realizowane w drodze fałszywych  oskarżeń, naciąganych zarzutów. Nadto za fałszywe zeznania powinno być  do lat 15 (jak w innych krajach) a nie  do lat 3 jak jest w Polsce po 1997, musimy też wprowadzić  kwalifikowaną formę utrudniania postępowań przez sędziów, prokuratorów oraz policjantow. Musimy w końcu dopisać do art 231 kk... Kto jako, sędzia, sędzia polubowny oraz inny funkcjonariusz publiczny... Dziś sędziowie nie podlegają temu przepisowi. I w końcu... trzeba wprowadzić  taki przepis karny jak w RFN, który mowi... Kto jakio sędzia, sędzia polubowany omija prawo działając na niekorzyć strony podlega karze  do lat 5.

W Polsce  nie ma przestępstwa polegajacego na omijanu prawa a już napewno nie przez sędziów czy prokuratorów, którzy notorycznie  nie potrafią stosować podstawowego prawa człowieka  jakim jest przestrzeganie art 352 kpk oraz masowo utrudniają  jak pokazuje sprawa Olewników prowadzone postępowania sądowe lub karne

Nie możemy też zapomnieć o tym, iż  naszym prawie karnym materialnym nie ma żadnej kary  za zdradę  przez adwokata mandanta. W RFN za takie przestępstwo grozi do 5 lat. Dziś adwokat lub radca prawny "sprzedaje" klienta i ma jedynie... dyscyplinarke.

Pewne luki w naszym prawie karnym występują  już od 1944 roku. Jest to działanie celowe. Dziś się nie strzela  jak to robili stalinowcy, dziś opozycjonistów, adwersarzy, przeciwników, konkurentów gospodarczych, "niesfornych sąsiadów", rodzine, doprowadza innymi działaniami do upadku lub nawet śmierci, tak jak to się ro

1 2 3 4 5 6

Komentarze internautów

2012-07-12 18:31:42 1
1

2011-11-10 23:12:56 Marian
Hallo Panie Nowak.
Pana problemy z wymiarem sprawiedliwosci sa slynne w calej europie !
Moze opowiedzial by pan o swoim pobycie w niemieckim wiezieniu w 90 latach w czasie pobytu w niemczech...Biedna ta ojczyzna z takimi politykami..

2009-02-15 16:51:50 Piotr
Ci co tak komentują,to nie którzy nie są warci Panu Nowakowi wyczyścić botów to jest jeden z Tych Panów co zrobi porządek w Polsce !!

2008-08-09 14:45:31 Dodaj swój komentarz
Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych

2008-05-20 11:48:45 buk
mk, rembajlo, czerskicom, zdzislaw - czy tu byli sami analitycy internetowi?

2008-05-18 09:07:48 cd
kapuś jak zawsze bierze forse

2008-05-18 09:06:51 do wszystkich
kapuś nazywa się teraz - analityk internetu

2008-05-17 08:33:14 Podróż za jeden uśmiech
Za jeden uśmiech można nawet zwiedzić Amerykę Południową!

2008-05-15 17:59:40 gady i owady
Marycha i wóda na pewno powodują uszkodzenie mózgu!

2008-05-15 10:04:32 do Rembajlo
Wieli Roman wystąpił... w sprawie bezprawnego zatrzymania,zarekwirowania sprzętu i rewizji osobistej dokonanej na dziennikarzach Misji specjanej TVP. Moze zajałby sie sprawą pos. Nowaka|? Kto ma adres do kancelarii?

2008-05-14 08:31:39 bul
Tytuł z dziennika Polska:
Krzysztof Olejnik zamordowany przez państwo
Trzeba dodać - nie on jeden.

2008-05-13 21:03:20 b
prezydent znowu w Izraelu. Ciekawe, czy był już w Chinach, Indiach, Brazylii, Kanadzie.

2008-05-13 16:40:58 buk
Telewizja relacjonując tragiczne zdarzenia niemal codziennie zadaje pytanie: 'Dlaczego nikt wczesniej nie zareagował?!"...
No to my reagujemy, zeby pos. Nowak nie umarł w więzieniu z powodu złozonego zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa!

2008-05-13 12:24:40 Rebajlo
buk,za wczesnie oblaliscie w...Resorcie to rozwiazanie LPR-u...skoro zas nic nie widzisz poza monisia i lisem to nie dziwota ,ze Roman uszedl ci uwagi!

2008-05-13 11:46:34 buk
do Rebajło
czy Wielki Roman jeszcze zyje? nie widziałem go w tv od wyborów. LPR chyba juz rozwiązana

zobacz wszystkie (221) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 2 i 4:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2019 RaportNowaka

Kontakt z nami