Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Nowak idzie do więzienia. ciąg dalszy

Przedstawiam dalsze przyczyny, które legły u podstaw skazania mojej osoby. Idę do więzienia między innymi dlatego, że kieleckie media znając podloże tego skazania nigdy nie wykazały żadnego zainteresowania ich opisaniem.

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2008-05-13 15:11:06
Czytano: 4427 razy
 

Szanowni Państwo!  (eurodeputowany Wojcechowski bredzi...)

W momencie gdy większość z Was będzie czytać ten list, ja będę już przebywał poza więziennymi murami, murami Zakładu Karnego w Pińczowie, miasta, w którym po powrocie z politycznej emigracji (korzystałem z udzielonej mi przez rząd RFN przez zagrożeniem płynącym ze strony PRL, w oparciu a Konwencje ONZ z dnia 26 lipca 1951 roku, ochrony tj. azylu politycznego), jako osoba, która do 1998 roku w III RP odniosła wymierny sukces gospodarczy, dokonałem znacznych inwestycji gospodarczych, miasta, którego „zorganizowana sitwa policyjno- prokuratorsko - sędziowsko – samorządowa”, tzw. „lokalny układ”, biorąc odwet za podjęte przez mnie działania, w tym w szczególności, te jako posła na Sejm, przy biernej postawie absolutnej większości "sejmowych kreatur" tzw. posłów na Sejm (vide cytat - proces brzeski),  oraz  tych, którzy wiedząc co legło u podstaw skazania mojej osoby – nigdy z powodu braku odwagi cywilnej, braku zdolności do postrzegania negatywnych zjawisk lub z powodu oportunizmu politycznego (np. poseł Konstanty Miodowicz. Wassermann, Gosiewski), nie zdecydowali się na wyrażanie jakiegokolwiek protestu, dokonała zbrodni sądowej i wytrąca mnie do wiezienia.

(W dniu 12 maja 2008 roku stawilem się na komedzie policji w Lodzi – ul Sienkiewicza, do  zatrzymania  jednak nie  doszło bowiem nie jestem poszukowany. Doszedłem do wniosku, że nie jestem gotów odbywać kary w Zakładzie Karnym w Pinczowie, bowiem jako osoba glodjująca zostałbym przewieziony do ZK w Krakowie. Nie jestem bojazliwy i strachliwy, jednak ten zakład wiaze sie dla mnie z pewnymi obawami. Przez cała kadencje Sejmu podejmowałem kroki jako posel majace na celu wyjaśnienie bezprawnych działań niektórych lekarzy tego zakładu. Dlatego uważam, że nie bedzie tego tła, kiedy dojdzie do osadzenia mojej osoby w drodze zatrzymania przez policje, co zakończy się osadzeniem w najblizszym zakładzie karnym – w tym przypadku- zapewne w Łodzi)

Zbrodnia ta ma wymierny charakter bo dokonuje się za cichą akceptacją posłów na Sejm, tym bardziej iż mają oni świadomość tego, że są to działania, które pozwalają w myśl nowoprojektowanych zmian, wykorzystywać tego rodzaju kroki sądownicze do eliminacji opozycji politycznej. Nie chcą też oni zauważyć, iż wprowadzane zmiany, tj. próba wykluczenia osób skazanych z ubiegania się o mandat parlamentarzysty nie pociągają za sobą żadnych zabezpieczeń prawnych. Nie dostrzegają potrzeby penalizacji czynów prześladowania karnego, np. z przyczyn politycznych. Udają też, iż nie wiedza, że owo „niezauważanie” jest wiąże się z tym, iż sami pozostają w wielu przypadkach bezkarni, stojąc poza prawem.

To wszystko w momencie, gdy ugrupowanie lansujące zmiany w Konstytucji RP, posiada w swoich szeregach masę konfidentów organów bezpieczeństwa PRL, których działalność ukrywana jest w zborze zastrzeżonym, który jest permanentnie niszczony.

Szczególna pochwała za bierną postawę wobec takich działań III i IV RP, należy się tzw. wolnym mediom, media, które od 1989 roku jako prasa „nigdy nie kłamie” szczególnie redaktorowi Gazety Wyborczej, red. Kielce – Ziemowitowi Nowakowi.

To on bowiem, będąc świetnie poinformowanym (już od 2000 r.) o popełnianych przez kielecki wymiar sprawiedliwości i niektórych prawników województwa kieleckiego, nie tylko na mojej osobie  rożnych przestępstw i zbrodni sądowych, oraz morderstw innych osób, nie reagował w sposób rzeczowy na żadną z nich lub nie wykazywał zainteresowania.  Dodam,  że  gotowe t eksty,  szczególnie  ten  dotyczący przyczyn i powodów prowadzonego przez mnie w Sejmie protestu głodowego pozostały w jego szufladach. Powód? Brak zgody kierownictwa redakcji. Dziennikarz ten nie zareagował nawet wtedy, gdy ja za umieszczenie na forum (pinczow.com), pytania mówiącego „ile pani otrzymała za akcje, oraz nie chciałbym by się okazało, iż otrzymała pani więcej”,  pytania  zadanego  prze mnie jako posła na Sejm, w sprawie związaną z interwencja poselską, uznany zostałem winnym pomówienia i skazany na 2 tys. zł kary, a starosta pińczowski, za zarzut wobec dziennikarza GW, jego osoby – Ziemowita Nowaka, mówiący, iż pisze on teksty na zamówienie posła na Sejm - z tego samego art. tj 212 k.k, został wprawdzie uznany winnym pomówienia lecz postępowanie zostało warunkowo umorzone. Nadmienię także, iż ten sam pińczowski sąd nazwanie mnie „...wysłannikiem rządu AWS, który, ma zlecenie na zniszczenie pińczowskiego, lewicowego samorządu, a nazwan

1 2 3 4

Komentarze internautów

2008-10-03 02:42:16 Piotr
Nie lubie PISU, ale bez Kaczynskiego,Gosiewskiego,Kurskiego sejm bylby nudny, brakuje mi tez Samoobrony i LPR , bo Lepper i Giertych byli niesamowici.

2008-06-04 12:22:17 marski
Prosze o wiecej wiadomosci.
Naprawde skazano Pana na wiezienie?

to przeciez podobno wolny kraj

2008-06-03 20:10:01 Za nasze pieniądze
molestowana przez Lisa w Polsacie pani Hanka przeszła teraz do TVP1. Za ile?
Lis - chłop zarabia 50 tys. / mies. za prowadzenie głupich dyskusji...
TVP nie miała pieniędzy na transmisje meczów mistrzostw Europy! Na Woronicza porządek moze zrobic tylko bomba atomowa!

2008-06-03 15:12:19 buk
PO sprzeda uzdrowiska. Wspominała o tym pos. Beata S. Lody będą kręcone!!!
Kto mi powie, co się działo ze spółką 4 Media. dostała pieniądze z Izrezala, czy sama wysłała???

2008-06-03 08:01:54 buk
Panie Pośle, jako pierwszy przedstawił Pan sprawę JUDEOPOLONII.
Ostatnio słyszałem w TVP, że żydzi w Izraelu mają już dość wojny, chcą w spokoju robić geschefty. Ponieważ w Palestynie nigdy nie będzie spokoju, dopóki nie zniknie z mapy państwo Izrael, żydzi widzą raj dla siebie własnie nad Wisłą.
Panie Pośle, sprawdzają się Pańskie przepowiednie.

2008-06-02 17:43:30 buk
Przemek Edgard nie wpisał w oświadczeniu majątkowym, ze brał kasę ze spółki Srebrna. Chłopina całkiem zapomniał! Gdyby czytał Raport Nowaka, na pewno by pamiętał, bo sprawa była obszernie opisana.

2008-06-02 07:30:24 buk
szefem szpitala wieziennego na Montelupich jest (był?) dentysta... po wpadce z głodującym Rumunem będa karmić na przymus...

2008-06-02 07:06:10 buk
min. skarbu Aleksander G. skierował do sądu rodzinnego dla nieletnich wniosek o wyznaczenie kuratora dla Polskiego Radia. Czy są zdrowi na umyśle?

2008-06-01 22:58:14 all
Nareszcie osoba o udowodnionym wielokrotnie schorzeniu psychicznym została prawomocnie w swietle prawa przez niezawisły sąd skazana . Szkoda jedynie ze wyrok taki krótki;-(

2008-05-18 01:58:44 ZIP
Bez więzienia za zniesławienia


Zaloguj się

E-mail
OnetHasło

Niepoprawne dane


Objaśnienia
Loguj się bezpiecznie Zapomniałem hasła

Trybunał Konstytucyjny orzekł, że dziennikarz nie powinien odpowiadać karnie za zniesławienie, z artykułu 212 kodeksu karnego, nawet jeśli napisał nieprawdę i wcale nie musi udowadniać, że działał w interesie publicznym. Wystarczy, że dołożył staranności w zbieraniu materiałów do publikacji. Jeśli się pomylił, to trudno, wypadek przy pracy.

Orzeczenie Trybunału Konstytucyjnego zapadło na kanwie sprawy dziennikarza „Gazety Wyborczej”, który napisał o „mafijnym układzie prokuratorsko-sądowym”.

Gdy Trybunał ferował swój salomonowy wyrok, więzienną odsiadkę rozpoczął były poseł Samoobrony Zbigniew Nowak, skazany za zniesławienie policjantów, którym zarzucił wzięcie łapówki, na co jednak nie miał dowodów. Siedzi za zniesławienie jak za zboże.

Poseł Nowak to oryginał, z którym były już problemy w Sejmie. Protestował kiedyś przed mównicą z jakimś napisem na kawałku dykty. Przypisywano mu aferomanię. Wszędzie tropił afery, niekoniecznie rzeczywiste, chociaż, gwoli sprawiedliwości, prawdziwych afer za kadencji posła Nowaka też nie brakowało, z rywinowską i starachowicką na czele. Zresztą, jeśli dobrze pamiętam, w ujawnieniu afery starachowickiej poseł Nowak miał nawet pewien udział.

Co by nie powiedzieć – skazany Nowak nikogo nie zabił, nie zgwałcił, ani nawet nie molestował. Nie miał konszachtów z mafią, nie dopuścił się nadużyć w prywatyzacji , nie przejechał nikogo po pijanemu na pasach i w ogóle nie zrobił niczego takiego, co uzasadniałoby skierowanie go na wypoczynek w zakładzie karnym. On tam siedzi bez żadnej społecznej potrzeby. Siedzi, cierpi, absorbuje służbą więzienną swoją osobą, a przede wszystkim zajmuje miejsce tym, którzy popełnili naprawdę poważne przestępstwa i czekają w kolejce na miejsce w kryminale.

Szkoda, że nasze podatki

2008-05-17 17:00:21 Włodek
Janusz Wojciechowski bredzi, bo jako Prezes NIK nie ograniczył korupcji. Poseł Nowak zrobił więcej dla walki z korupcją niż Wojciechowski, Kaczyński i Ziobro razem wzięci.

2008-05-16 18:52:31 ahab
Niejakim wojciechowskim ze wsi rawa proponuję się w ogóle nie interesować. Niech dalej liże dupska karzełkom AFERZYSTOM Z TELEGRAFU

2008-05-16 14:29:49 » ex posel nowak
Prosze zobaczyc jak eurodeputowany bredzi na temat mojej osoby.

Posel na Sejm twierdzi, ze nowak stal za trybuna z kawalkiem dykty.
Inni dodaja, ze blokowalem trybune. Jak by nie bylo i doczekal sie chlopak procesu o naruszenie dobr osobistych. Taki proces bedzie mial kazdy ktory bedzie twiewrdzil, ze blokowalem trybune.
Pan WOjecechowski jest zly na nowaka bo ten zajmowal sie zbozem Zbigniewa komorowskiego i przekretami na imporcie. Pan marszałek Wojcechowski zapominal jak interweniowal u prezesa NIK w sprawie kontroli opolskiej delegatury

2008-05-16 09:48:17 Szerzej o tym spotkaniu :
http://www.bloglog.ro/krzysztof-f_0/przyjecha-prezydent-rp-do-szefa-mossadu,-a-rabin-schudrich-vi_cpfoHAznauo
fezuj

2008-05-16 09:47:04 Lech Kaczyński i MOSSAD-premiera!
dlaczego doszło do takiego " plugawego " spotkania polskiego prezydenta, co za korzyść z tego dla Narodu Polskiego - pytam jako Polak obywatela IV RP zasiadającego z woli obcych słuzb na fotelu prezydenta RP > jednego z twórców tzw. IV RP!!!
fezuj

zobacz wszystkie (23) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 2 i 1:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2019 RaportNowaka

Kontakt z nami