Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Stan wojenny w Polsce

Prezydent RP wniosł do Sejmu projekt ustawy o zmianie ustawy o stanie wojennym oraz o kompetencjach Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych. To oczywista zapowiedż wprowadzenia stanu wyjątkowego. Kiedy? Koniec roku!

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2011-06-14 16:29:35
Czytano: 31955 razy

Jak Żydzi stawali się Chrześcjanami - KONWERSJE

Projekt

USTAWA  z dnia 2011 r.

o zmianie ustawy o stanie wojennym oraz o kompetencjach Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych i zasadach jego podległości konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej oraz niektórych innych ustaw1

Art. 1. W ustawie z dnia 29 sierpnia 2002 r. o stanie wojennym oraz o kompetencjach Naczelnego Dowódcy Sił Zbrojnych i zasadach jego podległości konstytucyjnym organom Rzeczypospolitej Polskiej (Dz. U. Nr 156, poz. 1301, z późn. zm.2) w art. 2:

1) ust. 1 otrzymuje brzmienie:

„1. W razie zewnętrznego zagrożenia państwa, zbrojnej napaści na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej lub gdy z umowy międzynarodowej wynika zobowiązanie do wspólnej obrony przeciwko agresji, Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej może, na wniosek Rady Ministrów, wprowadzić stan wojenny na części albo na całym terytorium państwa.”;

2) po ust. 1 dodaje się ust. 1a i 1b w brzmieniu:

„1a. Przez zewnętrzne zagrożenie państwa, o którym mowa w ust. 1, rozumie się celowe działania, w tym o charakterze terrorystycznym, godzące w niepodległość, niepodzielność terytorium lub w ważny interes gospodarczy Rzeczypospolitej Polskiej, a także zmierzające do uniemożliwienia lub zakłócenia wykonywania przez organy państwowe ich funkcji, podejmowane przez zewnętrzne w stosunku do niej podmioty, na lądzie, wodzie, w przestrzeni powietrznej, przestrzeni kosmicznej... lub cyberprzestrzeni.

1b. Przez cyberprzestrzeń, o której mowa w ust. 1a, rozumie się przestrzeń przetwarzania i wymiany informacji tworzoną przez systemy teleinformatyczne, określone w art. 3 pkt 3 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. Nr 64, poz. 565, z późn. zm.3) wraz z powiązaniami pomiędzy nimi oraz relacjami z użytkownikami.”.

Art. 2. W ustawie z dnia 21 czerwca 2002 r. o stanie wyjątkowym (Dz. U. Nr 113, poz. 985, z późn. zm.4) w art. 2:

1) ust. 1 otrzymuje brzmienie:

„1. W sytuacji szczególnego zagrożenia konstytucyjnego ustroju państwa, bezpieczeństwa obywateli lub porządku publicznego, w tym spowodowanego działaniami o charakterze terrorystycznym... lub działaniami w cyberprzestrzeni, które nie może być usunięte poprzez użycie zwykłych środków konstytucyjnych, Rada Ministrów może podjąć uchwałę o skierowaniu do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej wniosku o wprowadzenie stanu wyjątkowego.”;

2) po ust. 1 dodaje się ust. 1a w brzmieniu:

„1a. Przez cyberprzestrzeń, o której mowa w ust. 1, rozumie się przestrzeń przetwarzania i wymiany informacji tworzoną przez systemy teleinformatyczne, określone w art. 3 pkt 3 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. Nr 64, poz. 565, z późn. zm.) wraz z powiązaniami pomiędzy nimi oraz relacjami z użytkownikami.”.

Art. 3. W ustawie z dnia 18 kwietnia 2002 r. o stanie klęski żywiołowej (Dz. U. Nr 62, poz. 558, z późn. zm.5) w art. 3:

1) w ust. 1 po pkt 3 kropkę zastępuje się przecinkiem i dodaje się pkt 4 w brzmieniu:

„4. cyberprzestrzeni - rozumie się przestrzeń przetwarzania i wymiany informacji tworzoną przez systemy teleinformatyczne, określone w art. 3 pkt 3 ustawy z dnia 17 lutego 2005 r. o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne (Dz. U. Nr 64, poz. 565, z późn. zm.) wraz z powiązaniami pomiędzy nimi oraz relacjami z użytkownikami.”.

2) ust. 2 otrzymuje brzmienie:

„2. Katastrofę naturalną lub awarię techniczną mogą wywołać również zdarzenia w cyberprzestrzeni oraz działania o charakterze terrorystycznym.”.

Art. 4. Ustawa wchodzi w życie z dniem …………….

 

UZASADNIENIE:

Obecnie obserwuje się niezwykle dynamiczny proces przenoszenia aktywności ludzkiej w przestrzeń wirtualną, będącą składową obszaru cyberprzestrzeni. Dotyczy to nie tylko działalności osób fizycznych, ale również administracji publicznej, przedsiębiorców, organizacji społecznych i innych podmiotów. Działalność w cyberprzestrzeni staje się nieodzownym elementem funkcjonowania państwa i społeczeństwa. Należy jednak zauważyć, że postępujący proces informatyzacji, obok niewątpliwych korzyści, rodzi również określone zagrożenia. W szczególności dotyczy to możliwości wykorzystania cyberprzestrzeni w celach sprzecznych z interesami państwa i jego obywateli. Przykładem tego rodzaju zagrożeń są liczne ataki hakerów na różnego rodzaju instytucje o istotnym znaczeniu dla funkcjonowania państwa i społeczeństwa. Ataki takie mogą być niezwykle groźne, bowiem w ich ef

1 2 3 4

Komentarze internautów

2012-01-31 18:59:06 Janusz
Cóz Dobry- przypadkiem jestem na tej stronie- i widze ze wycierasz moim nazwiskiem gebe- co do tego postu z dnia 2011-06-18 z godz. 08:03:56 podpisany Procesor to nie ja pisałeem- ale ciekawe skąd Twoja wiedza w tej sprawie- przecież każdy zainteresowany np. nazwiskiem Joanna Katarzyna Zaremba może wrzucić je w dowolną przeglądarkę tak wypadają ciekawe rekordy- sam widzisz Dobry - o ile jesteś jednym z analityków to po prostu źle sprawdziłeś IP kompa z którego posłano ten post- ja swoje sprawy załatwiam w sądach -a nie na stronach tego raportu. A tak a propos- na ul . Huzarów 1 w Szczecinie siedzą dalej operacyjni - nie są oni skuteczni skoro cała Polska o nich wie;-),;-) Pozdrawiam i miłej zabawy

2011-12-19 20:14:40 Dobry
Panie Orylski. Post z dnia 2011-06-18 z godz. 08:03:56 podpisany Procesor utwierdził mnie w przekonaniu, że Pański obłęd postępuje. Pozostaje mi tylko normalne, ludzkie współczucie.

2011-08-28 02:00:30 Adam
@Procesor, zgadzam się z twoją opinią, iż można być polskim patriotą a najłatwiej z daleka, jednocześnie nie znając w pełni polskich realiów i wygłaszać swoje elaboraty, (zakładam że z pozycji patriotycznych). Nie chcę zaostrzać polemiki. Toronto, posiada jakąś tam wiedzę odnośnie Żydów/żydów,więc niechaj ją głosi, ale jednocześnie niech podaje materiały źródłowe i najlepiej gdzie można je(te materiały) ewentualne uzyskać..
Mam do niego stosunek ambiwalentny, z uwagi na to, że obraża ludzi mających inne, lub szersze spojenie niż on, co świadczy tylko o jego jakiejś tam ułomności, delikatnie mówiąc.
Nie chcę powiedzieć, że jest starym i zatwardziałym hipokrytą, ale jego teksty, niestety o tym świadczą.
Pozdrawiam

2011-08-25 21:11:28 Procesor
Liga Polska - Organizacja Narodu Polskiego!!!
Księdza kazanie nie jest wydarzeniem politycznym - ale polityczne znaczenie posiada!!!
Dlatego księża w Polsce milczą - i biorą kasę za katechezę, za emerytury, za datki bez podatku - i milczą i zdzadzają znaczy tych których pasać im kazano!!!
Toronto!!!
Otwórz Uniwersytet!!!
Miej klasę - patrz na rzeczywistość!!!
Najpierw byli żydzi komuchy!
Teraz są żydzi solidaruchy!
Ich wykształciuchy!
Z czym do Ludu!!!
Z widelcem na zupę!!!
Toronto
Najpierw musi wymrzeć to pokolenie zawszone!!!
Później nie zobaczymy!!!
Ale przygotowuj Polaków - za to Ci dziękuję!
Tylko nie atakuj Nas z Toronto!!!
Przyjedź tutaj i jedz z nami to co spadnie żydom z talerza!!!

2011-08-25 21:01:50 Procesor
Toronto - czytaj uwazniej albo nie przekręcaj umyślnie - chłopom obić boki kazał u chama - a nie jak przekręciłeś - albo nie doczytałeś - ze złości jakiejś czy co!?
A Dziad mój z Dmowskimi na rybki chadzał!!!
A u stryja gorzelanym czuć było!!!
A cham chamem na wieki wieków amen!!!
Jakieś mi Toronto do kaszy pluje!!!
Siedź gdzie siedzisz i nie zawracaj głowy ogłupiałemu stallonym rambo z mazowsza nazwanym - jeszcze jeden wielbiciel nie polskiej mowy i nazewnictwa - amerykanckiego kurdupla aktora!!!
Do inteligencji zaś definicja nie istnieje - małpa też jest inteligentna - to się tu mentorstwem i zdolnością do oceny drugich nie popisuj!!!
Gdybym takiego Toronto w wojsku spotkał - to pod moim okiem skakał by trójskokiem - i napewno na dobre by mu wyszło!!!
To jakaś opętańcza msza tego chochoła nic tylko żydów napiętnującego!!!
A ja zagłosuję na żyda Kaczyńskiego a nie na żyda Tuska!!!
A za karę dla Toronto że sam nie kandyduje - bo wtedy bym to bardziej rozważył!!!
Cześć Toronto - tutaj Polska!!!
Pozdrawiam!!!

2011-08-25 02:51:28 Toronto
Pozdrawiam Mazowsze !
Organizuj swoja grupe "Rambo", poniewaz wszystkie metody sa dobre, ktore prowadza do sukcesu.

Kazdy Polak i Polka maja swoje polskie obowiazki.

2011-08-25 02:38:17 Toronto
Procesor,

Do czlowieka rozumnego wystarczy raz powiedziec i zrozumie co robi zle, tym bardziej ze film jest zaklamany i maci ludziom w glowach.
Poza tym ja sie dziwie, ze Ty nic nie napisales o filmie N.Klein i chcialbym koniecznie poznac Twoja opinie.

To co uprawiasz na forum jest polityka i kazda organizacja robotnicza ma zwiazek z polityka, chyba, ze pracownicy zamiast o sprawach zwiazkowych beda dyskutowac o pogodzie.
W Twojej zapowiedzi o tworzeniu apolitycznych organizacji/zwiazkow pracowniczych jest wiec wielkie klamstwo i praktycznie nie da sie uniknac polityki, poniewaz walka o prawa pracownicze jest polityka.
Dlaczego chcesz pozbawic kregoslupa organizacje pracownicza i jej czlonkow ?
Nawet uczen szkolny, ktory nie chce isc do szkoly na klasowke bo jest nieprzygotowany i mowi rodzicom, ze go glowa boli, uprawia swoja polityke.

W/g hasla R.Dmowskiego, kazdy Polak ma polskie obowiazki wobec Ojczyzny, chyba ze jest zydem, ktory patrzy z czego bedzie mial korzysc.

Historia z Twoim dziadkiem, ktory nakazal obic chlopow nie napawa optymizmem i gdybym ja byl na miejscu chlopow to kazalbym zlapac Twojego dziadka, zdjac mu spodnie i wychlastac gola dupe batem, zeby mu przetlumaczyc przez dupe do rozumu.
Z zachowania Twojego dziadka wynika, ze nie byl zbytnio inteligentny, ale byl kawal lobuza.
Polskie chlopstwo to sol ziemi, to ludzie prosci, ale szczerzy i uczynni, i nie poddaja sie latwo.

Moja strategia polega na umyslowym przygotowaniu Polakow do walki o Polske i dlatego zalezy mi na podniesieniu swiadomosci narodowej Polakow poprzez ukazywanie prawdy i podniesiene ich zdolnosci analitycznych.
Powaga sytuacji wymaga, aby zastanowic sie nad kazdym ruchem i rozwazyc istniejace mozliwosci, aby w odpowiednim momencie zadzialac z precyzja i oczywiscie nalezy wykorzystywac bledy przeciwnika i kontrowac.

Czy byles w wojsku Procesor ?


Polski chlop jest sola ziemi

2011-08-24 18:03:58 Rambo z Mazowsza
Ty, procesor, weź się do roboty, bo póki co to tylko robisz wiatry. Cały czas ogłaszasz, że zakladasz Organizację czy jakieś zwiazki zawodowe. I jaki efekt? Rzadki jak ty! Odczep sie od Toronto, bo mocny to tylko w slowach jesteś.

2011-08-24 17:31:48 Procesor
Na wybory chłopy na wybory!!!
Tylko duża frekfencja nas ratuje przed tymi samymi potworami!!!
Trzeba nam innych - tak dla zdrowia naszego jak i dla kieszeni naszej!!!
Bo to co nas czeka po wyborach - z reki Tuska - to jest to przerażająca perspektywa!!!
Ale skoro sami Go wybierzecie - no to ja sie jakoś tam zmieszczę - między walcem a grabiami!!!
Ale - co z Wami!!!

2011-08-24 17:26:45 Procesor
Do Toronto
Własnie za to mój Dziad kazał chłopom obić boki kijami!!!
Za chamstwo!!!
To Cię obnaża i dekonspiruje!!!
Masz problemy z własna osobowością!!!
To sie lecz - a nie wywnętrzaj publicznie!!!
Wiele lat juz tu jestem i nigdy nikomu nie naubliżałem - bo po co i dlaczego ja?!!
Bierz sie Toronto do roboty - bo jak nie to robota Ciebie przykryje!!!
Teraz mówię Tobie wprost: Organizacja Narodu Polskiego: Ona albo Ciebie wyleczy - albo przepadniesz w otworach sita!!!
I przestań sie tu tak panoszyć - narazie Cię tylko proszę!!!
OK?
Pozdrawiam!!!

2011-08-24 09:18:08 » ex posel Nowak
http://www.youtube.com/watch?v=3F7zHXuFaMU

History Repeat Itself

2011-08-24 09:05:36 Toronto
No to jak Adamie...
Nie chcesz poznac prawdy jaka przekazuje ksiadz profesor Michal Poradowski ???... tylko wolisz propagande zydowki Klein ?

A co na to "czytelnik" ?

2011-08-24 08:58:22 Toronto
Do S.T.

Na grupach dyskusyjnych w j.polskim jest pelno polskojezycznych zydow nawet z tytulami naukowymi, ktorzy oglupiaja czytelnikow swoimi artykulami i komentarzami, ktorym wielokrotnie udowodnilem klamstwa, w tym rowniez habilitowanemu gajowemu Marusze (bylemu komuchowi), ktory zamiast kontrargumentow zaczal usuwac moje komentarze i stosowac ataki personalne w UB-ckim stylu - vide strona:
http://forum.suwerennosc.com/viewforum.php?f=35&sid=24e565f779c70cc3fea9d11c80a16467

Na forum WPS tez nie brakuje polskojezycznego zydostwa w dyskusjach, a w szczegolnosci zwolennikow zydo-bolszewika Putina, o ktorym juz oficjalnie pisza rosyjscy narodowcy, ze jest zydem jak Miedwiediew i kolaboruje z zydostwem - jak ja podawalem te informacje i podobne o kolaboracji Putina z zydostwem 2 lata temu to zwolennicy Putina zaczeli ze mnie robic zyda, agenta Mosadu, wroga Rosji etc etc.- takich mamy ciemniakow i nieukow na grupach dyskusyjnych, ktorzy sa zazdrosni o to, ze ja wiem od nich wiecej i zaczynaja mnie atakowac.
Poza tym dochodzi jeszcze watek ideologiczny, gdzie osoby podajace sie za polskich narodowcow propaguja komunistow i komunizm na stronach dyskusyjnych - takiego "narybku" to nie spodziewalby sie sam R.Dmowski.

Problem w tym, ze M i R Giertychowie prali Polakom mozgi, kosciol pral Polakom mozgi, radio Rydzyk pierze Polakom mozgi nie mowiac o zydostwie, lewactwie, libertynach, masonerii etc, ktorzy dysponuja profesjonalnymi mediami do oglupiania mas.

Poza tym Szubert, Ulicki, Zagozda etc rozpoczeli kampanie bojkotowania wyborow jesiennych w Polsce, co jest aktem wewnetrznego sabotazu, poniewaz w wyborach wezma udzial ugrupowania patriotyczne i nalezy je masowo poprzec - vide wybory na Wegrzech wiosna 2010r, gdzie wygrala centro-prawica i juz zmienili konstytucje z odwolaniem do Boga etc co nie podobalo sie Berlinowi.
Samo haslo R.Dmowskiego:
"Jestem Polakiem, wiec mam obowiazki polskie..." nakazuje brac czynny udzial w zyciu

2011-08-24 08:54:14 Adam
Bez odpowiedzi.
Mogę tylko podziękować panu posłowi Nowakowi za udostępnienie na tym form różnych opinii.

2011-08-24 08:06:26 Toronto
Do Adama,
Wlasnie obnazyles swoja glupote na tym forum i pomimo, ze chcialem ci pomoc, to jeszcze gryziesz moja pomocna reke, uposledzony lewaku.

Zacznij swoje leczenie od nauk ks.prof.M.Poradowskiego.

zobacz wszystkie (777) komentarze »

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 3 i 0:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami