Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Cała prawda o ACTA

O co na prawdę chodzi w ACTA ? Koniecznie przeczytaj i nie słuchaj propagandy ! Poleć ten tekst znajomym !

Typ tekstu: Wiadomo�ci
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2012-02-14 09:47:21
Czytano: 4661 razy

Cała prawda o ACTA

Ważne : o co na prawdę chodzi w ACTA ? Koniecznie przeczytaj i nie słuchaj propagandy ! Poleć ten tekst znajomym !

http://www.wykop.pl/zbieramypodpisy/


W ACTA jest napisane m.in. :

Do podjęcia "działań korygujących / prewencyjnych" można przystąpić na podstawie samego   podejrzenia naruszenia prawa.

– Można podjąć ww. działania "bez wysłuchania drugiej strony".
– "Działania korygujące" i "naruszenie praw" nie są zdefiniowane i są dowolnie interpretowane przez urzędnika ( np. któryś departament USA pod naciskiem ich wywiadu i korporacji ).
– Bardzo ważne : wg. Konstytucji RP, umowy międzynarodowe mają moc "nad" polskim prawem i je zastępują, jeżeli byłyby sprzeczne.
– Kompetencje sądzenia własnego, polskiego obywatela za jego przestępstwa na terytorium Polski zostały dobrowolnie oddane na rzecz USA, które mogą zażądać ekstradycji, a my nie możemy odmówić ( przypomnę – na podstawie samego podejrzenia, bez wysłuchania drugiej strony ).

Tak więc, jeżeli któryś departament / agent / korporacja USA rzuci podejrzenie na kogokolwiek, że może być "piratem", może go zamknąć na tak długo, jak uważa i nie słuchać jego obrony i podejmować działania korygujące, jakie uważa za stosowne ( cela 2 x 2, pozbawienie ubrania, wbijanie igły pod paznokieć, uśmiercenie, itp., vide : Guantanamo ). Bez względu na to, czy ktoś jest winny, czy nie – wystarczy samo podejrzenie.

A do momentu podpisania ACTA ( bo nasz dobrotliwy premier podpisze nawet rozbiory za poklepanie po ramieniu ), wg. polskiego prawa można było kogoś aresztować na 24 / 48 h i w tym czasie należało postawić zarzuty, a każdy miał prawo do obrony i sprawiedliwego procesu. A więc powstał kolejny element totalitarnej globalnej układanki USA, w którym odebrano podstawowe prawo do wolności i sprawiedliwego procesu obywatelom republik bananowych z upośledzonymi reprezentantami, np. takiej Polski ( a Niemcy czy Szwajcaria ACTA nie podpisały ).
Przypomnę, że Pan Branning, który wyniósł Wikileaks na krążku "Lady Gaga", siedział w celi "2 x 2" na podstawie samego podejrzenia popełnienia przestępstwa przez 18 miesięcy. Miał na sobie same kalesony, a jak zażartował, że "po co mu brali spodnie i pasek, mógłby się przecież powiesić na kalesonach", to od tego momentu go przetrzymują nago. USA nie podpisały Konwencji Genewskiej, więc mogą torturować więźniów ( jak de facto w obozie koncentracyjnym USA w Guantanamo ), a potęga militarna daje im prawo silniejszego do prowokowania dowolnych wojen i zabijania milionów ludzi w dowolnej części świata. Teraz także do wyłapywania "niewygodnych" pod dowolnym pretekstem, którego nie muszą motywować i za który mogą zrobić cokolwiek.
W ACTA nie chodzi o prawa autorskie, ale o przestrzeganie  elementarnych praw  obywatelskich - do odpowiadania przez własnym państwem, do sprawiedliwego procesu, do domniemania niewinności, do poszanowania osobistej prywatności i wolności do wyrażania poglądów - oczywiście pod warunkiem poszanowania praw innych osób, bo np. łamanie praw autorskich jest złem i nikt temu nie przeczy. W ACTA nie chodzi o piratów i muzykę, ale o trzymanie za gębę obywatela swojego obywatela i obywatela republik bananowych, żeby go wywiad USA mógł wrzucić do pierdla kiedykolwiek i za cokolwiek.

Od tego momentu na każdego z Was USA mogą rzucić "podejrzenie" o bycie "piratem" ( co przypominam, w żaden sposób nie jest w ACTA zdefiniowane - więc piratem może być "po uważaniu" ktoś noszący okulary lub każdy Murzyn, albo każdy mieszkaniec Otwocka, albo – wreszcie – każdy, kto skrytykuje władze USA ), a następnie zażądać ekstradycji do USA, czego rząd Polski nie może odmówić, po czym nie stawiając Wam zarzutów przez 10 lat i bez konieczności udowodnienia Wam winy, nie dając Wam nawet prawa wytłumaczenia się, może podjąć dowolne działania korygujące, włącznie z torturami, śmiercią, okaleczeniem.
USA po ataku na World Trade Center wyprała mediami swoim obywatelom mózgi i wprowadziła Patriot ACT ( zrzeczenie się praw do procesu, prywatności w ochronie przed "terroryzmem", co ludzie kupili ), teraz tylnymi drzwiami rozszerzyli Patriot ACT na znaczną część obywateli innych państw świata – internautów. Patriot ACT to totalitaryzm w USA offline. ACTA to legalny totalitaryzm na całym świecie online.

Jesteśmy już raczeni informacjami w mediach że "to przecież nie takie złe", że tylko chodzi o "prawa autorskie", że żeby "nie kraść", itp. Klasyczna kampania, by utrzymać państwo w ryzach i nie dopuścić do buntu jak ruchy antyglobalistyczne w USA. W najbliższym czasie będziemy raczeni przez media newsami, że na którymś opozycyjnym portalu znaleziono linki do linków prowadzących do linków, które prowadzą do linków do nielegalnych filmów ( czyli dowolnej strony, strzelam, że cała sieć linkuje do siebi

1 2 3

Komentarze internautów

2012-02-20 12:11:07 Maciek
CZESC !
Jak juz te zydy w Polsce rzadza i tak jest jak jest to dlaczego my sie im poddajemy ?
Co to nie ma na nich sily ???
Do mnie przyszedl taki jeden podobny do zyda (z broda ale bez pejsow) i namawial mnie na pozyczke i ja go pytam :
Ty ,brodaty ,co ty mi farmazony wciskasz ,ze mi pozyczysz pieniedzy i zaraz nie bede musial oddawac tylko dopiero za jakis czas ,kiedy ja wiem,ze oddac ci nie bede mogl ,no bo nie mam roboty i z czego ci oddam ?
Na to on tak inteligentnie mnie urabia i pado :
Przeciez masz ladna chalupe i pojdzie pod zastaw .
Ta idz ty zydzie w pierony !
ja ci chalupe bede zastawial i zyl na kreche ,spier.,,laj tak skad zes przybyl i tam czaruj naiwnych !!!
Zmyl sie ale jeszcze do samej furtki cos tam mamrotal jacy to sa ci Polacy .

Taa ludzie nie dajta sie zydom i niemcom tyz !
Pzrecie to proste jak bijok u cepa ,mlocic ile wlezie takich dobroczyncow !!!
Pisze to szczegolnie do tych co to jeszcze nie pzrejrzeli na oczy ,a takich jeszcze jest polowa w Polsce,bo ta druga polwoa to juz same zydy co to hca wam chalupy,lasy i ziemie zabrac.
Brac sie za tych parchow !!!

2012-02-16 23:09:49 Ano
Człowiek stojący za Barackiem Obamą część 1 / 2
http://www.youtube.com/watch?v=BdcYwg7xmIY
Zbigniew Brzeziński i Rahm Emmanuel

Webster Tarpley o „szaleńcach” z Waszyngtonu
http://mercurius.myslpolska.pl/2012/02/webster-tarpley-o-%E2%80%9Eszalencach%E2%80%9D-z-waszyngtonu

Festiwal hipokryzji made in USA
http://mercurius.myslpolska.pl/2012/02/festiwal-hipokryzji-made-in-usa

Pogonowski http://www.pogonowski.com

Fiasko blokady eksportu nafty z Iranu do Europy
Iran a globalizacja wojny
Chiny i Rosja gotowe do wspólnej akcji?

Stop Syjonizmowi
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com
Iran wstrzymał dostawy ropy do Unii Europejskiej

Iran, Izrael a sprawa polska
http://polonuska.wordpress.com/2012/02/16/iran-izrael-a-sprawa-polska

2012-02-15 20:23:13 czytelnik
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/iran-zaprzecza-doniesieniom-o-wstrzymaniu-eksportu,1,5028064,wiadomosc.html

2012-02-15 19:16:27 » ex posel nowak
http://wiadomosci.onet.pl/raporty/program-nuklearny-iranu/izrael-wkrotce-zaatakuje-iran-teraz-albo-nigdy,1,5027958,wiadomosc.html

2012-02-15 12:29:43 Morfeusz
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/w-iranie-rozpoczeto-wzbogacanie-uranu,1,5027365,wiadomosc.html

2012-02-15 06:19:30 Ano
Donald Tusk – osadzony we Wronkach
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2012/02/14/donald-tusk-osadzony-we-wronkach

Już najwyższy czas skończyć z fikcją odpowiedzialności polityków za patologie władzy – obywatele muszą doprowadzić do wyegzekwowania Art. 32 pkt. 1 Konstytucji RP: Wszyscy są wobec prawa równi. Wszyscy mają prawo do równego traktowania przez władze publiczne. A więc żaden trybunał stanu tylko Sąd rejonowy dla dzielnicy Warszawa Śródmieście. Proces tej bandy całkowicie jawny z transmisją 24h live do internetu. Pozostaje otwarte pytanie czy wśród sędziów znajdzie się choć jeden uczciwy do prowadzenia tego procesu.

Tolerowanie władzy, która działa w interesie obcych państw powoduje zainfekowanie całego społeczeństwa gangreną, która zniszczy Polskę. Kary dla nich nie mogą być symboliczne – muszą odstraszać ewentualnych naśladowców w przyszłości a więc całkowita konfiskata mienia jawnego i ukrytego i długoletnie wyroki więzienia do kary śmierci włącznie.

2012-02-15 06:11:33 Ano
ACTA a GMO – przekręt stulecia?

Komentarz z maila dotyczący roli ACTA w szerszym aspekcie.

http://polonuska.wordpress.com/2012/02/13/acta-a-gmo-przekret-stulecia

2012-02-14 20:46:17 fezuj
...na każdym kroku i w każdej dziedzinie oraz formie światowy syjonizm atakuje. Nie mają żadnych skrupułów!

2012-02-14 10:48:50 Toronto
Jestem Polakiem i mam polskie obowiazki, do ktorych m.inn. nalezy walka z zydowskim zlem - patrz: Piate przykaznie Polaka, ktore brzmi:
Zwalczaj zydowskie zlo.

W Polsce nie ma polskiej konstytucji !!!
Polska konstytucja z 1935r zostala uniewaznieniona dekretem PKWN z 22 lipca 1944r.
Polsce zostala narzucona konstytucja stalinowska 22 lipca 1952r autorstwa Stalina.

Konstytucja Stolzmana z 1997r opiera sie na konstytucji stalinowskiej z 22 lipca 1952.
Ponadto konstytucja Stolzmana z 1997r nie osiagnela prawnie wymagane 50% frekwencji w przeprowadzonym referendum konstytucyjnym i jest NIEWAZNA - sad najwyzszy zlamal prawo, gdy zatwierdzil waznosc wyniku referendum konstytucyjnego.

W Polsce rzadzi "zmijowe plemie" i "dzieci diabla" lub inaczej "narod przebrany" udajacy Polakow.
Regulamin ACTA jest swiadectwem przestepstwa, jakiego dopuszcza sie miedzynarodowa mafia "narodu przebranego", ktora posiada swoich przedstawicieli w Polsce zamienionej na JUDEN-LAND.

Pre-ZYD-ent Polski dekoruje ZYDOMASONA z B'nai B'rith polskim odznaczeniem panstwowym - patrz strona:
http://forum.suwerennosc.com/viewtopic.php?f=35&t=478&p=6089#p6089


Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 3 i 5:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami