Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


"Sympozjony w Kołobrzegu..."

Układ towarzyski chroni adw. Gularowskiego. Jeszcze parę dni wstecz PO w Koszalinie twierdziła, że ten adwokat nie popełnil przestępstwa sfałszowania pełnomocnictwa. Załączone dokumenty mówią wyraznie - zostało sfalszowane.

Typ tekstu: Uk�ad Szczeci�ski
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2009-12-25 16:20:45
Czytano: 4936 razy

"Sympozjony w Kołobrzegu..."

(powyżej foto z imienin adwokata Gularowskiego)

Układ  towarzyski chroni  adw. Gularowskiego. Jeszcze parę dni  wstecz prokurator z Prokuratury Okregowej  w Koszalinie twierdził, że ten adwokat nie popełnił przestępstwa sfałszowania pełnomocnictwa i nie zamierza stawiać mi zarzutów.

Załączone dokumenty mówią wyraznie - zostało sfałszowane.

Adw. Gularowski  a za nim  prokurator Stupak twierdzą, iż  skreślenia na pełnomocnictwie  procesowym, tj. takiej modyfikacji, która  czyniła  z tego dokumentu prawo do reperezentowania mandantów jedynie w I isntancj  i dokonano   na polecenie i za zgodą reperezentowanych, a nie po za ich wiedzą, jako próba ratowania się  adwokata przed odpowiedzialnoscią cywilną za brak należytej  reprezentacji,  przegrany proces, oraz odpowiedzialnością dyscyplinarną.

Doświadczenie życiowe oraz logikę pozwalające uznać  takie tłumaczenie za wiarygodne,  może  mieć jedynie polski prokurator z Koszalina, ale nie tylko...!!!!!!

Pan Stupak, referent tego śledztwa z PO w Koszalinie wierzy koledze kolegi z prokuratury, prok. Kozbera,   także kumpla od "sympozjonów" że prawdą  jest, iż ten  nie mając  pełnomocnictwa  do II instancji napisał do sądu okregowego w Koszalinie, działając - jak to  jest wyrażnie napisane w liście - pełnomocnik  pozwanych  Lucyny  i  Jerzego  Jasek, wnioskował  bez podstawy faktycznej o w sporządzenie uzasadnienia o sprządzenie i doręczenie uzasadnienia.

Takie tłumaczenie adw. Gularowskiego przez prokuratora Stupaka  jest przestępstwem utrudniania prowadzonego przez siebie postępowania karnego oraz w kontekscie oceny dyscyplinarnej kwalifikuje się  na wniosek do Rzecznika Odpowiedzialnosci Dyscyplinarnej.

Mając takie problemy z logiką i doświadczenie życiowe pan prokurator i jego przełożony powinien   natychmiast  wydalić  się  z  prokuratury  i zająć łowieniem dorszy na Bałtyku. Ale i tu nie wiadomo czy  te  ryby nie będą od nich mądrzejsze.

Osobną kwestią  jest to, że nie da się teraz wykazać Gularowskiemu, że to on sfałszował to pełnomocnictwo. Logicznie oceniając ten przypadek  można mowić  o tym,  że mógł  on jedynie podrzegać  do  tego  czynu  a skreślenia dokonała  na jego zlecenie inna osoba.

Tak czy owak, musiał on wiedzieć o przerobieniu dokumentu a samo pełnomocnictwo zostało sfałszowane. Podpadła  też Izba Adwokacka bowiem ta nie zajeła się skargą   poszkodowanych.

Jest jeszcze jedna sprawa. Poszkodowani rozmawiali z panią prezes SR w Kołobrzegu. Rozmowa została  podstępnie utrwalona  "gwożdziem Ziobry".  Pani prezes żali się  do taśmy magnetofonowej rozmówców... i mówi, pan adwokat Gularowski ma  jeszcze inne  czyny na sumieniu. Mecenas ma też brzydki nawyk nie opatrywania dokumentów datami.

Skutek  jest taki, że o ile  się potwierdzą podobne czyny adw. Gularowskiego, a pani prezes zapomniała do czego ją obliguje  art. 231 k.k. w zw. z art 304 kpk, to  sama stanie się  być  może podmiotem osobnego postępowania. Jest jeszcze czas na działanie.

Co to jest "Sympozjon Kołobrzeski" http://pl.wikipedia.org/wiki/Sympozjon

Zbigniew NOWAK info@raportnowaka.pl

Komentarze internautów

2011-07-18 18:10:29 ANNA
ZAPRASZAM DO KOŁOBRZEGU NA SPACER PO SĄDZIE,UDOSTĘPNIAM DOKUMENT,ORAZ ŚWIECIE LEKARSKIM.MAMA MOJA PADŁA OFIARĄ NIEUMYŚLNEJ ŚMIERCI,PODCZAS,GDY JA ROBIŁAM WSZYSTKO,BY DO TEGO NIE DOSZŁO.OBECNIE JA JESTEM OFIARĄ PRZEZ ZANIEDBANIE LEKARZ,KTÓRY PIELĘGNOWAŁ U STRYSZKI CHOROBĘ ZAKAŹNĄ PRZEZ WIELE LAT.STARUSZKA DO ZABIEGU ZOSTAŁA MI PRZEKAZANA BEZPOŚREDNIO Z RĄK LEKARZA.SĄD UMORZY,GDYBYM WNIOSŁA SKARGĘ
.

2010-03-02 23:42:52 » ex posel nowak
Mam prośbę do Zdzisławów

Jeżeli macie jakiś temat, to proszę napisać osobny tekst, podpisać się pod nim i można go wtedy opublikować.
Nie róbmy misz, masz. Forum to nie miejsce do publikacji na raz dziesiątków komentarzy od jednej osoby. Tego nie da się czytać, nadto przesłania istotę napisanego powyżej tekstu

Niektóre komentarze nie zostały całkowicie wykasowane ale w takiej formie nie mogą tu pozostać

2010-02-23 10:14:21 pokrzywdzeni
Uklad towarzyski i liga bowlingowa na czele ze :swoim kapitanem: adw.Krzysztofem Gularowskim w skladzie prokuratorskim Steblewicz. Kuc, Kozber i pomocnicy niezly rozgrywali meczyk w kuleczki. Ku leczki jednak przysporzyly klopotu :trenerom" na gorze, bo ci zmuszeni byli do uporzadkowania postepowania przygotowawczego w V Wydziale Sledczym i napisac WNIOSEK do Prokuratury nadrzednej t, Apelacyjnej w Szczecinie o przekazanie sprawy calej poza okreg koszalinski.Wierzymy,ze MInister Sprawiedliwosci i Prokurator Generalny beda dalej czuwac nad ta sprawa tak jak to jest do tej pory i, ze sprawa w koncu w sprawach Gularowskiego znajdzie sie tam gdzie od dawna powinna byc, gdyby nie "uklad" Odsylamy do tematu Steblewicz chleje z Gularowskim.

2010-02-07 11:22:26 pokrzywdzeni
Ministerstwo Sprawiedliwosci i Prokuratura Krajowa wydala polecenie zbadania w trybie zwierzchniego nadzoru sluzbowego akt postepowania ,ktore prowadzone bylo przez V Wydzial Sledczy Prokurtora Okregowego w Koszalinie przez Prokuraure Apelacyjna. Pod ta sygnatura miesci sie rowniez pokrzywdzona Malgorzata Gularowska i 5 innych. Trzeba przypomniec, ze prokuratorem, ktory gra z Gularowskim w bowling i jest na liscie to Krzysztof Kozber, trzecia osoba w strukturach organizacyjnych Prokuratury Okregowej , zastepuje naczelnika V Wydzialu Sledczego , ktory podlega zastepcy Prokuratury Okregowej. Wiemy dlaczego te postepowania w sprawie Gularowskiego sa tak oporne i dla nas utrudniajace. Malgorzate Gularowska mozna bylo w czasie ciezkiej choroby zrobic(awansem ) podejrzana o grozby karalne bez przesluchania jej i WSZCZAC NA SKALE OGOLNOKRAJOWA ZA POSREDNICTWEM POLICJI W KOLOBRZEGU POSZUKIWANIA" gdzie przy takich dowodach jak sfalszowane pelnomocnictwo przez adw. Gularowskiego kryc go bezkarnie i tworzyc parasol ochronny przez "grupe towarzyska" i "lige bowlingowa"To sie skonczy.

2010-01-17 14:15:53 obserwatorzy
ODWIEDZAJACYCH I CZYTAJACYCH TE BULWERSUJACE SPRAWY ODSYLAMY DO WCZESNIEJSZEGO TEMATU. "Steblewicz z Gularowskim chleje..."

2010-01-17 14:08:34 obserwatorzy
Potwierdza sie to ,co slyszymy w srodkach masowego przekazu- ,ze obsadzane sa stanowiska swoimi ludzmi, ktorzy jak zajdzie koniecznosc tworza szeroki parasol ochronny, tak jak w przypadku :grupy towarzyskiej:i:ligi bowlingowej. Jak moze prowadzic nadzor nad postepowaniem Prokuratury Okregowej -prokurator S.,ktora zostala oddelegowana do pracy w Prokuraturze apelacyjnej wlasnie z Prokuratury Okregowej. Tak jest w przypadku prowadzonego postepowania w sprawie Gularowskiego od 2007r najpierw nadzor kiedy sprawe prowadzila Prokuratura Rejonowa w Slawnie o sfalszowanie przez adw.Gularowskiego pelnomocnictwa procesowego i dwukrotnie go umorzyla, a od 2008 lipca w prokuraturze Okregowej w Wydziale V Sledczym z wieksza iliscia osob pokrzywdzonych. Oceniaja wciaz sami siebie i dlatego nigdy nie bylo przez te lata zauwazonych bledow tych oczywistych przez Prokurature Apelacyjna, chocby tych,ktore sa zamieszczone na www.raportnowaka.pl Dlatego grupa towarzyska jak i liga bowlingowa ma sie dobrze, gdzie w dalszym ciagu graja sobie w :kuleczki" . Z takim parawanem mozna z zawiadomienia o przestepstwie,ktore zglosily Sluzby Panstwowe zgodnie z art.304$3 -przyjac to jako skarge. Jestesmy ciekawi jak do tego skandalu odniasa sie instytucje stojace na strazy prawa tj Ministerstwo Sprawiedliwosci i Prokurator Generalny.

2010-01-12 12:31:42 pokrzywdzeni
Odsylamy Prokuratora Okregowego z Koszalina i Zastepce Prokuratora Okregowego,Ktory to sprawuje bezposredni nadzor nad praca Wydzialu V Sledczego a, ktory to rozpoznaje czynnosci prokuratorow Wyzialu Sledczego w postepowaniach, aby zajrzeli i pryzypomnieli sobie organizacje jednostki, w ktorej pracuja. Beda mogli wowczas wiedziec, czy nalezy zastosowac wypowiedz pana Yanka: czy to wazne kto z kim spi:.. Jak sie chce byc sedzia we wlasnej sprawie to nie wazne jest kto z kim itd... Zapomnieli panowie prokuratorzy , ze po Zastepcy Prokuratora Okregowego 3 osoba w organizacji jednostki Wydzialu V Sledczego jest wlasnie prokurator Krzysztof Kozber,ktory to zastepuje Naczelnika Wydzialu V Sledczego w czsie jego nieobecnosci, dba o wlasciwy podzial pracy. To wlasnie prokurator Krzysztof Kozber gra w Bowlink z adw.Krzysztofem Gularowskim wobec, ktorego prowadzone sa postepowania w Prokuraturze Okregowej Wydzial V Sledczy. Najwyrazniej dopadla obu panow prokuratorow amnezja struktury organizacyjnej PO , w ktorej sa jej szefami. Interpretowac dokumenty umiemy i czytac tez potrafimy .Bardzo czytelny jest wniosek adw.Gularowskiego, w ktorym jako pelnomocnik wystepuje do Sadu Apelacyjnego o wydanie Orzeczenia wraz z uza.sadnieniem.

2010-01-08 11:28:09 czytelnicy
Panie Gularowski ,co pan wyprawia!!!!.Przy takich dokumentach podwarza pan -to co SĄD OKRĘGOWY STWIERDZIŁ ZE BYL PAN PELNOMOCNIKIEM. WNIOSKIEM SWOIM PAN TO POTWIERDZL. CO JEST PANIE ADWOKACIE!!! 3 SEDZIOW STWIERDZA, A PAN SWOJE. CO WYPRAWIA PROKURATURA,MAJAC TAKIE DOKUMENTY. MECZY LUDZI, KTORZY WALCZA O PRAWDE, A PRAWDA JEST TAKA, ZE GULAROWSKI BYL ICH PELNOMOCNIKIEK -TO WYNIKA JASNO Z DOKUMENTOW, NIE TRZEBA BYC PROKURATOREM. TAK SLEPO I BEZWZGLEDNIE WALCZYC O GULAROWSKIEGO????? PANOWIE PROKURATORZY I Z GRUPY TOWARZYSKIEJ GULAROWSKIEGO- OPAMIETAJCIE SIE . TO JEST WSTYD DLA UCZCIWYCH PROKURATOROW

2010-01-04 16:42:43 pokrzywdzeni
Czy przy takich dokumentach :iiga bowlingowa"i prokuratorzy moga wmawiac nam, ze Gularowski ma racjonalna linie obrony,ze nie byl naszym pelnomocnikiem... Opamietajcie sie ,to wstyd u ujma dla uczciwych prokuratorow

2010-01-04 11:58:07 pokrzywdzeni
Niepodwazalnym dokumentem,potwierdzajacy, ze Gularowski byl pelnomocnikiem w Sadzie Apelacyjnym jest Protokol Rozprawy Apelacyjnej z dnia 20 lutego 2007 w ktorym to Sad stwierdza przy udziale 3 sedziow,protokolanta i pelnomocnika powodow,ze cyt." Za pozwanych: nikt, pelnomocnik zawiadomiony PRAWIDLOWO. Sad stwierdzil .z takim zapisem wypowiedzianym ustnie przez Sedzie Sprawozdawce i zaprotokolowaniem ,ze pelnomocnik nie stawill sie zawiadomiony prawidlowo. 20 lutego 2007 Sad stwierdzil ,ze Gularowski byl pelnomocnikiem, innego pelnomocnictwa w Sadzie nie bylo. Gularowski zlozonym wnioskiem pelnomocnik pozwanych,i ze w imieniu pozwanych wnosi o wydanie orzeczenia Sadu Okregowego i doreczenie na adres kancelari dnia 01.03.2007 -- Potwierdzil Gularowski to co Sad Okregowy stwierdzil, ze byl na rozprawie 20 lutego 2007 naqszym pelnomocnikiem. I tak czytelnego dokumentu "grupa towarzyska"i "liga bowlingowa" nie chciala widziec. Arogancja ludzi i lekcewazenie Wymiaru Sprawiedliwosci jest oburzajace.Czy rowniez w tym przypadku my pokrzywdzeni nie umiemy czytac dokumentow!!!

2010-01-03 12:39:32 pokrzywdzeni
Jak moga "kolesie" z :ligi bowlingowej" nie widziec czytelnosci dokumentow. Na tych dokumentach przedstawionych na stronie internetowej wyraznie jest napisane,ze PELNOMOCNIK POZWANYCH, pieczatka kancelari,ze wystepuje w ich imieni, prosi Sad o przeslanie orzeczenia w raz z uzasadnieniem na adres swojej kancelarii i zlozony jest podpis Gularowskiego. Inne dokumenty nie istnieja ani w Sadzie, ani u Gularowskiego. On byl pelnomocnikii do wszystkich instancji i wbrew woli swoich klientow przerobil to pelnomocnictwo robiac sobie alibi na nie stawienie sie na rozprawie w Sadzie Apelacyjnym. Prosta sprawa i czytelna ale okazuje sie, ze "towarzystwo od sympozjonow" i :ligi bowlingowj: -- moze miec i "nie umiec" przeczytac dokumenu, ze adwokat Gularowski pisze o sobie- pelnomocnik,ze Gularowski osobiscie w ich imieniu wystepuje do Sadu Okregowego i osobiscie Gularowski sklada wniosek do Biura POdawczego w Sadzie Okregowym w Koszalinie. Jest pieczatka tego biura. Wyraznie widac,ze dla Gularowskiego i :towarzystwa z ligi bowlingowej" i z "sympozjonow", zlozenie wniosku o wydanie orzeczenia w raz usasadnieniem osobiscie w Biurze Podawczym Sadu przez pelnomocnika, to jest to samo, co wyslanie tego wniosku listem poleconym, o ktorym mowi Gularowski. Trudno jest przekonac "kolesi" Gularowskiego, ze czarne nie jest bialym

2009-12-28 10:46:27 obserwatorzy
Wszystkich odwiedzajacych i zapoznajocych sie z ta tak bulwersujaca sprawa na stronie internetowej odsylamy do wczesniejszego tematu pt.Steblewicz z Gularowskim chleje.....

2009-12-27 21:54:55 » exposel nowak
Jezeli sie przyznal winna nie budzi watpliwosci...

Prosze zadzwonic i powiedziec co z dalszymi ustaleniami...

2009-12-27 20:45:42 pokrzywdzeni
Pelnomocnictwo procesowe o, ktorym jest mowa,a przedstawione jest na stronie internetowej powinno byc oplacone w owczesnym czasie znaczkami skarbowymi. Ani to nie jest oplacne ani wiele ,wiele innych. Gularowskiego domena bylo nie oplacanie pelnomocnictw .Czyli nie dosc, ze nie oplacone to sfalszowane.

2009-12-27 19:24:55 obserwatorzy
Z tego co przeczytalismy wynika jedno, ze Gularowski sam sobie zlecil sfalszowanie pelnomocnictwa procesoweg i zrobil to czujac sie bezkarnym majac takie zaplecze towarzyskie

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 3 i 2:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami