Najnowsze tekstyJuż wkrótce | WiadomościReportażeZygmunt Jan PrusińskiWywiadyCiekawostkiAfery | NewsletterCzatPoleć stronę

Protest głodowy


Rozmowa z Hotnews.pl

Poniżej załączam link do wywiadu przeprowadzonego przez redakcje Hotnews.pl

Typ tekstu: Wywiady
Autor: Zbigniew Nowak
Źródło: raportnowaka.pl
Publikacja: 2005-05-15 22:48:44
Czytano: 4784 razy

http://hotnews.pl/artpolska-467.html

 

Kiedy korupcja zaczyna stawać się częścią naszego życia, bez której nasze istnienie skazane byłoby na nieustającą porażkę, gdy sądy zaczynają stawać się mafijnymi bastionami z realnego zdarzenia, gdy wyrażenia "kradzież" i "oszustwo" zaczynają podbijać naszą psychikę przez negację innego sposobu życia, należałoby powiedzieć zdecydowanie - STOP! 
    
Kto ma jednak na to odwagę? 

Kto ma odwagę stanąć na drodze rozpędzonej bryce prokuratora będącego na usługach mafii? Niestety, coraz mniej osób. W naszej podświadomości coraz częściej dominują zasady, którymi charakteryzuje się członek organizacji przestępczej. Choć do końca nie jesteśmy tego świadomi, progresja zła i usuwanie moralności z naszego człowieczeństwa postępuje w bardzo zaawansowanym tempie. 
    
Ten, który sprzeciwi się terroryzmowi gospodarczemu (proszę traktować to określenie dosłownie) w wykonaniu mafii na stanowiskach władzy staje się automatycznie warchołem, kosmitą, antysemitą, glistą i terrorystą. 
    

Obowiązkiem każdego obywatela polskiego jest jednak "wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne" - artykuł 82 obowiązującej Konstytucji RP. W artykule 85 pkt.1 Konstytucji RP czytamy: 

"Obowiązkiem obywatela polskiego jest obrona Ojczyzny." 
Czy należy więc bronić nasz kraj przed MAFIĄ, którego istnienia nie jest już chyba nikt podważyć? Jak to zrobić? Należałoby zacząć od własnego środowiska. 
    
Poseł, który jest posłem... 
    
Poseł Zbigniew Nowak - chyba jedyny polski poseł, z którym każdy zainteresowany obywatel może normalnie porozmawiać. Niezrzeszony, można więc domniemywać, że dysponuje daleko idącą niezależnością - co udowadniają coraz częstsze sytuacje konfliktowe z bossami mafii spod marki "rząd". 
    
Choć poseł Zbigniew Nowak dysponuje wykształceniem zawodowym, nie brak mu zapału do walki o normalność, której nam obecnie tak brakuje jak powietrza. Choć działa sam, postanowił postawić wziąć sprawy w swoje ręce. 
    
Oto jedne z jego ostatnich przemówień w Sejmie (związane także z głódówką, która już niestety nikogo nie porusza - bo robi to coraz więcej Polaków...) - fragmenty: 
    
19 styczeń 2005 roku 
    
Marszałek Włodzimierz Cimoszewicz po wystąpieniu posła Mieczysława Jedoń: 
Dziękuję bardzo.
   
   (Poseł Zbigniew Nowak: Wniosek formalny.)
   
   Przepraszam, nie udzieliłem panu głosu. 
    

(Poseł Zbigniew Nowak: Panie marszałku, według KRS jest pan przewodniczącym rady nadzorczej!) 
    
Marszałek nie udziela odpowiedzi na oskarżenie. 
    
ten sam dzień, kilka minut później 
    
Poseł Zbigniew Nowak: 
    
Wysoka Izbo! Chciałbym zapytać pana marszałka w sprawie porządku obrad: kiedy w końcu projekt uchwały - po 1,5 roku leżenia, przechowywania tego projektu, pochodzącego z komisji kontroli państwowej - w sprawie korupcji zostanie wniesiony? 
    
Argumentuję: Pan marszałek Sejmu po naszych wystąpieniach poinformował, że nie jest akcjonariuszem spółki Business Management Consulting, natomiast według KRS-u pan marszałek jest przewodniczącym rady nadzorczej. Wynika to z tego, że pan marszałek i jego spółka odmówili podania do KRS dokumentu, z którego by wynikało, jaki jest skład rady nadzorczej. Ponieważ KRS jest rejestrem jawnym...
   
   Cimoszewicz nie odpowiada na zarzuty. 
    
Więcej na stronie: 
Raport Nowaka 
    
Jak wygląda Sejm od kuchni? Kto dosypuje do ustaw cyjanku, kto przesala zupę, kto chowa do kieszeni? W najbliższym czasie seria wywiadów z posłem Zbigniewem Nowakiem. 
    
Chcesz zadać posłowi pytanie, które zostanie wraz z odpowiedzią opublikowane na łamach HOTNEWS.pl? Pisz na adres e-mail naszej redakcji! (e-mail podany w dołączonej do tego artykułu grafice).

 

Opracowanie: hotnews

 

 

Komentarze internautów

Brak jeszcze komentarzy do tej wiadomości.
Twój komentarz może być pierwszy!

Dodaj swój komentarz

Zanim dodasz komentarz:
Przeczytaj informacje o polityce prywatności, dobrach osobistych i zbieraniu danych (kliknięcie rozwinie planszę z informacjami)

Twoje imię:


Mail (tylko do wiadomości redakcji):
Twój komentarz:
Suma liczb 3 i 4:
 
do początku strony

Copyright © 2005-2018 RaportNowaka

Kontakt z nami